Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban


Nixoqq

Hráč

15
5.7.2023 21:46, naposledy upraveno 5.7.2023 22:32 uživatelem Nixoqq

Dobrý den, před asi dvěma dny jsem dostal ban za trash rp udělal jsem si ticket a džardys mi řekl ať to udělám normalně a ať netrolím tickety. Tak jsem se rozhodl že tak učiním. Prvně by jsem chtěl říct že se moc omlouvám za to co jsem udělal a jak jsem byl vulgární. A to co se stalo v rp jsem taky trochu pokazil a uvědomil jsem si že jsem to docela pokazil už v tu dobu co jsem začal ujíždět ale duvod proč jsem dostal ban za trash rp jsem nepochopil vše jsem udělal dobře jen jako to že mě pd ramoval ve městě na chodík, to jsem nepochopil protože tam určitě byl passive a lidi chodí na chodíku a to že mě to pd ramovalo všude po městě jsem nedával. Takže s mojí uctou se chci omluvit za to že jsem to posral a že jsem vůbec ujížděl mohl jsem dostat normální trafik a jel bych dál. Takže se omlouvám a ponaučil jsem se ze své chyby a proto bych se chtěl zeptat zda by šlo snížit délku banu a nebo ban odstranit 

Jackal

VIP

46
5.7.2023 22:06, naposledy upraveno 5.7.2023 22:07 uživatelem Jackal

Rádi bychom touto cestou upřímně ocenili Vaši schopnost aktivně využívat a přizpůsobovat si umělou inteligenci ve vaší práci. Bezpochyby se ukázalo, že umělá inteligence přináší mnoho výhod a efektivitu do různých oblastí. Nicméně, je důležité si uvědomit, že lidská kreativita a schopnost vyjádřit své myšlenky jsou nenahraditelné.

V tomto kontextu bychom rádi zdůraznili, že každý administrátor bude mít větší přínos z vaší žádosti, kterou osobně sepsáte, než z jakéhokoli generického textu generovaného ChatGPT. Prostřednictvím vašich vlastních slov a zdůraznění svého účelu a požadavků, můžete předat specifické informace a požadavky, které odpovídají přesně tomu, co potřebujete od administrátora. To bude mít větší váhu a vysokou pravděpodobnost úspěchu ve výsledku.

Proto vás vyzýváme k tomu, abyste využili svou schopnost písemné komunikace a napsali osobní žádost, ve které jasně vyjádříte své záměry a potřeby. Tímto způsobem dokážete upoutat pozornost administrátorů a předat jim přesně to, co potřebují vědět, aby mohli efektivně reagovat na vaše požadavky. Vaše osobní zapojení a snaha jsou klíčem k úspěšné komunikaci s administrátory, a tím i k dosažení vašich cílů.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jackal za pomoci ChatGPT

5.7.2023 22:08, odstraněno 5.7.2023 22:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jackal

VIP

46
5.7.2023 22:11

Kdybys aspoň nelhal... <>

5.7.2023 22:24, odstraněno 5.7.2023 22:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.7.2023 03:09

Ahoj, za to ChatGPT zamítám, zkus to na konci prázdnin.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024