Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu, popř. zkrácení/unban


PinkFloydCZ

Hráč

17
6.7.2023 13:35, naposledy upraveno 6.7.2023 13:42 uživatelem PinkFloydCZ

Dobrý den, před chvílí mi byl udělen ban na 2 hodiny za údajný metabaiting, avšak vůbec nevím, kdy jsem se toho dopustil, jediné, co mně napadá je to, že jsem napsal PMku hráči Aleš Lidmila, jelikož byl zrovna AFK a já potřeboval něco s ním doRPit, jinak vůbec nevím, proč, a kdy jsem se toho dopustil. Děkuji za vysvětlení. Ban mi byl udělen administrátorem @Phobios . Díky předem za odpověď.

PinkFloydCZ.


Edit: Jediný co by teoreticky mohlo být tím, že jsem dostal ban. je toto:

6.7.202313:29:19PM pro (31) Ales Lidmila: vstávat a cvičit

Napsal jsem mu PM z toho důvodu, že jsem potřeboval převézt zraněného do nemocnice a aby on nebyl AFK, a nastoupil taky. Což pokud je tohle tím důvodem, vůbec to nechápu. Jelikož to měla být hláška ze seriálu Bob a Bobek. A pouze jsem chtěl, aby neAFKoval. 

6.7.2023 16:52

Ahoj,

Ban jsem ti udělil na základě reportu na tebe, kdy jsi jednomu hráči psal v ooc chatu, že až tu někdo bude aby ti dal vědět, že ty jdeš afkovat. Čímž jsi se dopustil meta baitingu, za který jsi obdržel tento krátký ban. Ban ti již vypršel ale aspoň zde máš vysvětlení za co jsi obdržel svůj trest.

Přeji ti hezký den 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024