Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unband


Rosta123

Hráč

3
6.7.2023 18:16

Dobrý den před nějakou dobou jsem dostal permaban konkrétně za multi account. A už vím co mám a co nemám dělat postupem čsu co jsem měl ban jsem si přečet veškeré pravidla na serveru a vím že to byla moje chyba a že za ní mám pykat ale každý by měl dostat druhou šanci a slibuji že se to už nikdy nestane. 

Každopádně co se týče účtů přes který hraju tak mám jen jeden a to je Rosta123 ale v rodině mám ještě dva bratry kteří na skimo serveru hrajou taky konkrétně MarkasLTP a ještě Denis123  ale každý to hrajem přes svoje počítače. Takže jen o těch vím víc účtů nemám. A chtěl bych vás moc poprosit o druhou a poslední šanci.

Předem děkuji a hezký den.

3.8.2023 10:50

Ahoj, jelikož už čekáš na odpověď docela dlouho tak jsem se rozhodla odpovědět ti já.
Podívala jsem se na to, kolik účtů je pod tvojí IP. A je to poměrně o dost než kolik píšeš. Když mi vysvětlíš kdo je teda to všechno kolem zmíněných tří jmen, unban ti dám.

3.8.2023 21:37, odstraněno 3.8.2023 21:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Rosta123

Hráč

3
3.8.2023 21:43

Dobrý večer, z tohoto seznamu znám je Terka2 to je moje ségra ale ta skimo už nehraje pak znám denis1234 to je můj bratr a pak ještě MarkasLTP to je můj druhý bratr a pak znám ještě Pechy ale ten bydlí uplně v jíné vesnici takže nechápu proč máme stejnou ip víc už fakt neznám slibuji

7.8.2023 16:54

Ahoj, rozhodla jsem se ti věřit. Účty které tedy údajně nejsou vaše jsem zabanovala, Terka2, denis1234, Rosta123, Pechy a MarkasLTP by měli moct do hry. Zkus to a pak mi dejte sem vědět jestli jste se do hry dostali. 


Powered by LeoSight IFS
LT~39