Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Rozsáhlý baiting, metagaming Permanent @Dzardys


jan38

Hráč

41
9.7.2023 15:59

Dobrý den touto žádostí bych si chtěl zažádat o unban. Udělal jsem sice velikou chybu, ale každý si zaslouží druhou šanci.

Ban jsem dostal za rozsáhlý metabaiting a metagaming. Přičemž jsem zkazil herní zážitek ostatním hráčům. 

Musím uznat že pauza od skima mi dost pomohla a jsem připraven hrát hru jako hru. Pochopil jsem, že Skimo neni IRL život. 

Tímto se chci omluvit všem hráčům, kterým jsem pokazil herní zážitek svým metabaitingem a metagamingem.

Dále se chci omluvit celému admin týmu Leosight hlavně @Dzardys. Který musel tohle řešit. 

Celkem mám 12 banu a 1 permamanentní ban.

Co budu dělat po UB?

Žádne vypisování soukromých zpráv a domlouvání se oocly mezi hráči.

Následně nebudu se chovat jak dement na discordu a na skimu. Choval jsem se prostě hrozně ke komunitě Leosight.

Děkuji všem co si přečetli moji žádost o UB.

 

 

 

 

 

 

12.7.2023 12:36

Ahoj, byť samozřejmě oceňuji, že jsme se z tvé strany konečně dočkali seriozní zprávy, a že tě přešlo období, kdy ses snažil být za každou cenu středem pozornosti, stále se obávám, že měsíc nebyl dostatečně dlouhou dobou pro skutečnou změnu a že se mi tu jen snažíš mazat med kolem huby. Jistě pochopíš, že v tomto případě zvolím možnost ještě nějakou dobu, alespoň měsíc, počkat. Alespoň uvidíme, jak moc vážně ta slova myslíš.


Powered by LeoSight IFS
LT~47