Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban/skratenie


ACAB1312

Hráč

3
13.7.2023 18:10

Dobrý večer prajem všetkým čitatelom ktorý toto čitaju 

 

chcel by som si požiadat o skratenie banu alebo o unban keby to je možne dostal som ban z dovodu že som mal rp akciu a hrač zaerpil /me chitil pana za rameno a ja som napisal /do f,uhol sa kde priznavam že som zaerpil docela blbost a nabuduce sa to už nebude opakovat a budem si davat na to pozor a ban mam na 24hodin a rad by som dostal skratenie aspon o polovicu alebo unban a ospravedlnujem sa hračom pri ktorych som dnes tento trash rp použil a nevedel som čo možem a čo nie a budem sa snažit to neurobit zas a rpit tak ako mam

 

Ban som dostal od Rataja 

a chcel by som sa  mu ospravedlnit za to ako som to zaerpil a dal som do toho trash rp a mohol som to zaerpit lepšie len ma nič ine nenapadlo a nechcel som moc zdržovat rp akciu aby som si vymyslel v /do niečo lepšie ospravedlnujem sa a nabuduce už sa to nebude opakovat a budem si na to davat pozor 

 

Dakujem budem si važit ak mi odpustite a date mi druhu šancu a dokažem vam že to viem :D 

13.7.2023 23:04

Jsi tu nováček, věřím, že jsi se poučil. Chyby byly na obou stranách. Ban ti zruším.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024