Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


Honziik

Hráč

29
16.7.2023 13:48

1.Úvod 

Dobrý den hráči na portálu LeoSight a přeju vám krásný den při čtení mojí žádosti o unban.
Dnes jsem si po měsíci mého banu odvážil napsat žádost o unban. A také doufám že moje žádost
bude přijatá a já se budu moc vrátit mezi vás a hrát s váma .Ban mi udělila administrátorka @Puding

2. Jak tomu banu došlo-co bych udělal jinak

Než půjdu přímo proč jsem ban dostal rád bych zde napsal že za mě osobně je skimo z jeden lepších MTA serveru  na CZ/SK scéně.
A zažil jsem tu svoje nejlepší RP a krásné zážitky z mnoha vámi hráči.Také se zde moje RP docela zlepšilo. No tak přejdu proč jsem ten
ban obdržel. Ban mi byl udělen právem za obchodní podovod bez schválení a metabaiting. Stalo se tak že jsem od hráče pod přezdívkou Jan38
koupil firmu hráč podepsal veškeré dokumenty v IC kde byla částka 0.- KČ. Ale já to bohužel neměl schálené A-T a neuvědomil jsem si to
protože jsem si nepřečetl pořádně pravidla a že něco takového má být schváleno bohužel moje chyba. A chtěl bych tu slíbit jestli mě bude naskytnuta
šance hrát opět na LeoSight portále tak okamžitě co bych jsem se napojil tak částku na které jsem byli domluvení (Která nebyla ve smlově) tak bych mu
poslal na jeho IC bankovní učet. A také bych se chtěl omluvit hráčovi že jsem ho takhle hnusně podvedl a vypekl sním nedělá se to a já to bohužel provedl
tím bych se mu chtěl omlvuit.

Z téhle zkušenosti  jsem si vzal velké ponaučení že takovéhle věci se nedělají a když ano tak nejdřív založit ticket a tam požádat o povolení obchodní podvodu.

A upřímně už ani nevím co bych k tomuhle napsal maximálně to že se pokusím zlepšit a už tohle nikdy neudělám bez povolení od A-T.

A také vám popřát zbytek hezkého dne a léta.
S pozdravem Honziik.

23.7.2023 20:42

Ahoj, žádost není špatná. Každopádně jsem to probrala s více členy AT a shodlo se na tom, že u tebe s unbanem ještě počkáme. Ozvi se za další měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~32