Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban ban bol udelený nepravom/omylom


Havran

Hráč

16
21.7.2023 12:52, naposledy upraveno 21.7.2023 17:17 uživatelem Havran

Zdravičko 

Po kratšej dobe som sa napojil na SkimoRP  v čase 12:26

asi po 10minut som dostal ban za zdravý rozum a Mixing ban mam na 10h.

Stým to udeleným banom samozrejme nesúhlasím lebo som si vedomí všetkého čo som počas tých 10minut robil a neurobil som nič čo by hraničilo s zdravým rozumom a s mixingom 

nebudem sa rozopisovať viac k tomu ani nemôžem napísať ale viem doložiť Logy počas tých 10minut hrania

LOGY   

týmto by som to nejak ukončil a rad by som bol ak by mi unban udelili za mňa to je tak všetko.

Havran

Foxx4351

Hráč

20
21.7.2023 13:02

Jestli jseš vědom všeho, co jsi během těch 10 minut, jak říkáš, udělal, rozhodně si pamatuješ i na tohle.

Nejen, že tě nenapadlo zastavit a RPit, ty ses mi musel takhle blbě vysmát. Myslím si, že tohle moc hezky poukazuje na to, jak seriózně bereš RP na tomhle serveru. S unbanem nesouhlasím. A taky doporučuji vážit slova "neprávem" obvzlášť, když ho dáváš tak blízko slovu "ban". 

Havran

Hráč

16
21.7.2023 13:27, naposledy upraveno 21.7.2023 13:28 uživatelem Havran

je hrozne pekné jak si napísal slova - ty ses mi musel takhle blbě vysmát -

keby si si všímol nebol ten smajlik na teba ale presne na osobu vedľa mňa v aute keďže som si písal ešte sným v OOC chate kde som si  pomýlil postavy.

jak hovoríš že Rp neberiem veľmi seriózne usudzuješ podľa smajliku v OOC chatu je tiež teoria na dosť dlho

taktiež som ja  jako spolusediaci v aute nemusel nič robiť bolo to na vodiča čo mohol zastaviť na krajnici a pomôcť preto hovorím že som dostal tento ban nepravom keďže veľa ľudí ani v realite by nezastavilo a nepomohlo keďže Ic je niečo ako realita je dosť možne že by som aj sták nezastavil aj keď som ic sedel veďľa vodiča no čo už.

ten mixing to malo byť za to že som napísal do OOC chatu pri jazde s druhým človekom smajlik a niečo napísal 

to mal hneď byt mixing.

pfu  nehoďľam už nikomu odpovedať nikto nevie jak to bolo z môjho pohľadu takže asi tak ja som napísal to čo som na srdiečku tomuto hráčovy za mňa to je všetko čákam na rozsudok admina.

Havran

lolcz

Hráč

36
21.7.2023 14:31, naposledy upraveno 21.7.2023 14:41 uživatelem lolcz

Čest, 

ban za pouhý smajlík do chatu je tedy dost divný, protože nejednou to samé udělal i admin, ale opravdu tohle reportovat je trapárna a co se týče zastavení, tak tam se jedná pouze o rozhodnutí hráče. Člověk by taky nedělal kolikrát nic jiného než pomáhal hráčům, kteří věčně bourají. Takže soudím, že nyní je povinností zastavit u DN? Když se za to banuje. Krásné svobodné rozhodnutí podporováno demokracii karpatského typu.

E: Nezastavení a neposkytnutí první pomoci IC se dá řešit IC! Nemusí se vše řešit OOC jak tu je zažito.

Foxx4351

Hráč

20
21.7.2023 18:05

@lolcz

Jen dodám že věc jsem nereportoval, pouze jsem na ni poukázal při řešení úplně něčeho jiného.


Powered by LeoSight IFS
LT~71