Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban


dima12

Hráč

3
23.7.2023 02:13

Zdravím, jmenuji se Díma a dostal jsem permaban už moc nevím důvod byl jsem tam poprvé a omylem missclickem jsem bouchl do raptoru a upadly mu dveře. Přišel admin a dostal jsem permaban, Fakt nechápu proč to tak je byl to muj prvni ban v historii mam jen tento ban a nevím proč sem dostal zrvona permaban. Jestli jsem missclickem rozbil dveře od auta je na permaban to fakt nevím ale rád bych si tam znovu zahrál protože mě to tam celkem dost bavilo ale na první ban perma nevím jestli to tak funguje nechci jakoby tedka nějak hazet vinu na adminy ale mam pocit že ten kdo mi ban udělil už śi nepamatuji tak má chybu protože perma za misscklick a první ban si myslím že je dost je to už cca rok od banu a moji kamoši s kteryma jsem hral měli ban a ted maji unban a rád bych si zahral s nima jenže mam tu permu, učet jsem měl mam pocit Vinxi nebo něco takové mám teď tento bo jsem zapoměl moje údaje od daneho učtu ale kdybych dostal unban přisaham že bych normalně rpil byla to moje chyba dal jsem prostě miss a dostal jsem permu jen za to je to muj prvni ban na tom skimu a na první ban mám pocit že se perma nedava ale prostě fakt prosím jestli by ste mi ten unban dali. Díma

 

XmiraX

Hráč

2
23.7.2023 02:17

gud

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
23.7.2023 14:43

Am, byly sme tam spolu a nebyl to jeden hit ale tak 50 a pak si to comatl.... a dostal si ban...

XmiraX

Hráč

2
23.7.2023 15:26

Tommy123 ty sis udělal doslova unban žadost a to že se ti na ni každej směje protože si to napsal jak kripl neznamená že tu budeš na další davat toto? on dal jeden missclick a ty že 50 tak ti jebe

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné, nadbytečné vyjadřování
24.7.2023 08:22

Ani pod tímto účtem, ani pod účtem "Vinxi" neevidujeme žádný ban.


Powered by LeoSight IFS
LT~54