Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


filipdrdul

Hráč

6
25.7.2023 21:23, naposledy upraveno 27.7.2023 22:05 uživatelem filipdrdul

Zdravím @Dzardys, pišu si ohledně UNBANU měl jsem si pohrát s textem. Udělal jsem chybu to řikam stale ale rad bych si zahral už na tomhle serveru vim zdělal jsem chybu že jsem tohle vubec udělal ale naštvalo mě to fakt dost. Je mi jasny že kdybych měl znovu začit hrat tak že budu dost hlidany ale už vim jak spravně erpit a hlavně když něco erpit tak se neodpojovat nebo ignorovat a taky chci aby jste mi věřili že to dokažu. Duvod banu byl Trashrp:/me bouchl se o volant, Pravidlo 21: Napal jsem OCC že kdybych měl u sebe KACPDW tak je vykropim a že jsou děcka. Tuhle chybu už nikdy neudělam a budu erpit jako ostatni a taky jak se ma proto bych se chtěl zeptat jestli by jste mi nedal dalši šanci aby jste mi mohl věřit že už budu hrat tak jak mam a už neudělal takovou kravinu jakou jsem udělal rad bych si zahral s kamarady tak fakt prosim. Děkuju za odpověď

28.7.2023 10:29

Ahoj, tvá historie není zrovna masterpiece, přihlédnu však k délce trestu, který momentálně máš, a šanci ti dám. Přesto na tebe však apeluji, aby sis rozmyslel, jak se budeš na serveru chovat, protože nikdy nevíš, kdy ti permaban přistane znovu. Žádosti vyhovím.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024