Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban


Nixoqq

Hráč

15
28.7.2023 00:04, naposledy upraveno 28.7.2023 00:07 uživatelem Nixoqq

Zdravím teď jsem dostala ban za non rp injurise ja a ten typek jsem se schodly že to byl desync protože ja jela a ani se ho nedotkla protože moje auto není nabourane ani jeho https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1lNlUh_6a5VV8U/spok?invite=cr-MSxwNTUsMTYxODQzMjEzLA tady mam klip takže nevím kde je problem zase oba jsem se schodly že to byl desync ja jsem pak jela pryč a neviděla jsem že jsem ho ani nabourala kdybych ho naburala tak si zastavíma a erpím ale neviděla jsem že jsem ho ani škrtla btw klip není muj ale kamoše ktreje tam byl nemam svuj clip cuz mam low pc holysku doufam že to pochopíš.  ffotka po tom co jmse ho prý "ramnula" a nic na mem autě není 

28.7.2023 01:14

Ahoj, já teda viděl video od jiného hráče a tam bylo jasně vidět, že tam srážka proběhla. Podrobně jsem si obě videa zkontroloval ještě jednou a rozhodl jsem se ti udělit unban. Holt se v této situaci setkala shoda náhod a každý viděl něco jiného. Samozřejmě se to stát může a je to docela i časté a proto se to řeší hned na místě. Mohl/a si aspoň na místě zastavit, optat se a nějak to vyřešit, ale to teda příště, no. Unban ti bude udělen.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024