Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

NonRP zranenia


Memphis

Hráč

5
28.7.2023 10:49

Práve som dostal ban za NonRP injures a pri tom som do nicoho nenarazil. Este sme sa so spolujazdcom smiali ze som to vychytal.Chvilu po tom prisiel asi Dzardys (Steve Zayas) napisal do OOC chatu nieco a hned mi udelil ban na 12h. Nie je to prvý krát Čo som dostal ban len tak

28.7.2023 10:53

Klasika ban za NIC, tvrdíš?

Memphis

Hráč

5
28.7.2023 16:55

Vtedy čo si prišiel tak  som zbrzdil pred tým mýtom a sme sa smiali do OOC ze aka haluz ze som to vytocil.

28.7.2023 17:39

Ale ty jsi dostal ban za to, co jsi udělal (respektive neudělal) na videu, které jsem dodal v odkaze...

28.7.2023 18:10, naposledy upraveno 28.7.2023 18:22 uživatelem Jackal

Omlouvám se, že se možná nadbytečně vyjadřuji, ale lehce se obávám, že to byl desync...
Proč si to myslím?

  • Taurus se po nárazu ani nehnul, jel furt dál rovně - to je naprosto nereálný. Sice maličko nadskočil, ale rozhodně by, i kdyby hráč držel furt "W", nejel stále takhle rovně, bez zpomalení, bez změny směru jízdy.
  • Taurusu se po nárazu nezměnil model - s tím damage modelem co Taurus má by se tam určitě něco změnilo. V týhle rychlosti by možná HP auta klesly natolik, že by to začlo i dýmit.
  • A poslední, za mě nejdůležitější bod, je skutečnost, že hráči v Taurusu nenaskočila inj ikonka, opravdu pochybuji, že by ten systém selhal v takovéto obří rychlosti.
28.7.2023 21:32, naposledy upraveno 28.7.2023 21:32 uživatelem Dzardys

Týpek si jezdil s rozflákanym autem drifit těsně před mýtnou bránu, div nesrazil hlídače. Nemyslím si, že to byl jediný případ, a pokud se z auta dýmí, už to o něčem svědčí. Osobně uzřeno krátce po tomto incidentu. :-)


Powered by LeoSight IFS
LT~49