Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


samikosare

Hráč

14
28.7.2023 13:46, naposledy upraveno 28.7.2023 23:10 uživatelem samikosare
Dobrý deň, Dnes v 13:16 mi bol udelený ban od Administrátora @Holysek. Ban som dostal na 72Hodin(Odpojení se z RP akce za účelem vyhnutí se IC trestu, PG) Rád by som ti tento ban obhájil z dôvodu,v hre do chatu som napísal že idem brb,Musel som si odskočiť niečo spraviť(trvalo to ccá 15minutiek). No Pritom ak som si odskočil od počítaťa hra mi Následne Crashla.. To som ja Nevedel.. Za žiadnych okolností som sa nechcel vyhnuť ICly trestu.. Pokiaľ by bolo možné mi udeliť Unban/Skrátanie určite by som túto RP Akciu doerpil.(
https://leosight.cz/logs/CHC7aBpbQn) Ďakujem za prípadny UnBan či skrátenie. A ospravedľňujem sa všetkým ktorým som pokazil zážitok s tejto RP Akcie. Prajem všetkým pekný zvyšok dňa.
3.8.2023 13:23

Omlouvám se, že ti odpovídám až teď po banu, ale nevšiml jsem si toho. K tomu odpojení se rád vyjádřím, protože si tuto RP akci pamatuji. Hájíš se tu tím, že ti to údajně padlo, ale kdyby ti to padlo, tak to napíše do chatu. Avšak to napsalo, že si se jen odpojil a čekal jsem na tebe přes 10 minut. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024