Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vysvětlení Banu


zabranskejj

Hráč

5
2.8.2023 18:59

Dobrý Den 

Důvod mého banu byl "non rp driving" což absolutně nechápu,jediné co tak jsem jel po městě 180kmh a myslím si,že překročení rychlosti ve městě je věc policie a né Adminů,kdybych jezdil po trávě či v horách se sportovním autem tak je to jiná věc,ale myslím si že ve městě by to měla řešit policie a né Admin Team.

Prosím tedy pana @Phobios o kompletní vysvětlení uděleného banu,díky.

misatorcz

Hráč

45
2.8.2023 19:38

S dovolením sem přihodím to video, není zač Phobíku. 

zabranskejj

Hráč

5
2.8.2023 20:08, naposledy upraveno 2.8.2023 20:36 uživatelem zabranskejj

Vypadá to jako že jsem jel z kopců,tak to není.

Vezla se zásilka z Montgomery Hasičů tak jsem to vzal přes tu hlínu a takhle přes tu trávu zatočil.

Na videu to vypadá ,že jedu fakt rychle ale zrychlil sem až tak 2 metry od silnice,kdo mi nevěří půjčte si tu A8 ,má to obrovský zrychlení , přes tu hlínu z montgomery se jelo taky max 30kmh a poté se zatočilo na zmíněnou silnici.

 

2.8.2023 22:15

Ahoj,

Důkaz kvůli čemu jsi obdržel ban jsi dostal.

Já jen dodám že quattro neznamená offroad ale náhon na všechny čtyři kola. Audi A8 je velice nízká a tímto by jsis akorát oddělal auto.

Přeji ti hezký den 


Powered by LeoSight IFS
LT~37