Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban alebo skratenie trestu- Dzardys (Pernament)


davix1031

Hráč

5
2.8.2023 21:07, naposledy upraveno 3.8.2023 06:19 uživatelem davix1031

Zdravim Ešte keď začnem písať chcel by som odkázat niečo @Dzardys tebe sa chcem ospravedlňiť čo som ti písal bolo to z mojej strany veľmi zle  že som ti nadával neviem jak to zoberieš ale chcem sa ty ospravedlňiť ... 

1. Za čo som dostal ban

este som permu nedostal toto je moja prvá perma

2. čo sa stalo

  • Tak jedneho dna to bol 2.5 o 20:04 som dostal perma ban perma bola za to ze som sme sa dohodli s kamratom ze mu budeme nadavat on dostal ban prvy a potom ja tak 2hodinky potom zacali sme mu nadavat do /hc a spamovat chcem sa predom ospravedlnit ze som spravil taku picovinu je to uz este jak som sa pripojil tak som nevedel co mam spravit ale bohuzial som to urobil (opisal som situaciu)

3. Záver + ospravedlnenie

  • bola to chyba z mojej strany je mi to fakt luto ale fakt som to urobil a chcem by som si este niekedy zahrat na tomto servery bolo by to super nemam teraz co robit nudim sa fakt Dzardys tebe sa este fakt fakt osprevedlnujem dal si mi uz sancu a teraz ju este od tebe chcem este raz skimo som hral kazdy jeden den len som trochu prestal a potom sa stalo toto uz je to 6mesiacov co som si tam nezahral kvoli banu ja by som bol rad aj za skratenie trestu keby som dostal skratenice trestu aspon na 200-300h pockal by som si to a ten den co by som dostal ban hned by som isiel hrat az do vecera jazdil by som autom zarabal a tak robil som iba nelegal a podostaval som za to bany a keby ze nahodou dostanem unban tak by  sa to asi zmenilo nerobil som nelegal hral som za jednu postavu a to bol Robert Black mam tam nejak +- 300 400 hodin a este som mal jednu postavu za ktoru som chcel byt PSSA ale nevyslo mi to na skime som zacinal dufam ze si s toho nikto srandu neurobí v tú dobu som sa choval ako decko nepremýšľal som nad tým čo som robil a neuvedomoval som si to urobil som chybu a z chýb sa človek učí ... dzardys posledne moje ospravedlnenie : zo srdca sa ty ospravedlnujem.

Dzardys dufam ze mi odpustis budem rad dakujem ked tak za odpoveď.

3.8.2023 10:57

Ahoj,

beru ohled na "relativně kratší" historii trestů a současně na skutečnost, že jde o tvůj první permaban, od jehož udělení uplynula dost dlouhá doba, a šanci ti tedy dám. Ať už se to neopakuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~28