Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


StenSk

Hráč

5
2.8.2023 22:23, naposledy upraveno 2.8.2023 22:34 uživatelem StenSk

Takže ahoj, chcel by som sa tu rozpísať ohľadom mojich chýb a celkovo o tom ako som hrával na skime a tak podobne..

1. StenSk

Tento účet som si zakladal ako prvý vtedy som spoznával skimo celkovo ako také, začal som ako poštár skončel som tam ako Automechanik na tomto účte som mal nahraté cez 300h viem nieje to veľa a za ten čas som dostal veľa banou a čím ďalej tým viac som sa prestaval uvedomovať a opeť som dostal ban za banom. Áno ako 12 - 13 ročnému ja mi napádali všelijaké veci a viac menej čo má napadlo bolo NonRP a Porušovalo to Pravidlá Leosight ako takému viac menej som sa snažel zarábať a to čo najrýchlejšie čiže NonRP injuries a NonRP Driving tam bol zahrnutý ale vtedy mi to netrhalo svedomie potom som následne dostal na tento účet PermaBan. Skúšal som si dávať žiadosti o PUB nie len jednu zakaždým bola zamietnutá čomu rozumiem a som rád že som PUB nedostal lebo by som si to pokašlal ešte viac.

Hneď nato mi prišlo dobre som mal 15 rokov a chcel som si zahrať čiže nič iné ako novy účet som nemohol urobiť aby som sa opeť dostal na Leosight server čiže som vytvorel ďalší účet.

2. Drippos

Toto bol druhý účet na ktorom som mohol vtedy nahrať asi cca 2 - 3 mesiace tuším a tento účet bol pre mňa zameraný hlavne na zlepšenie a snažil som sa to čo najviac Rpit hodzi akú blbosť som RPil napríklad som spadol z bicykla hneď som to RPil s pohľadu som si myslel že by som dostal ban čiže som to zaerpil čo najviac. Taktiež som tam začal na postave Barbora Novákova tuším tak sa volala ta postava kde som mal krásny a rozbehnutý vzťah, áno síce je to len hra ale keď sa viem pri tom vzťahu zabaviť prečo nie RPil som vztah s Galaxykom začo mu ďakujem lebo mi pomáhal v tom aby som sa poučal a viac menej RPil namiesto toho aby som dostal ban alebo hoci aký iný zákaz.

Áno viem že je možno už neskoro ale toto píšem hlavne skrz galaxyka pretože by si chcel somnou zahrať a ja taktiež sním od môjho banu prešlo 72 dní za celú tú dobu som rozmýšľal ohľadom celkovo MTA hry a spomínal som na to aké pekne spomienky alebo aký adrenalín som tam mal a chcel by som sa ešte vrátiť do tejto komunity a chcem sa ospravedlniť celému Leosight a hlavne @SovietDog Admin s ktorým možno nemám žiadne znalosti komunikáciu ani nič podobné ale soviet ak to čítaš prepáč mi ešte raz za všetky moje chyby a daj mi 3 šancu pokiaľ nie pochopím to ale budem rad ak tuto žiadosť troška zvážiš. Toto je odomna všetko

StenSk

2.8.2023 23:51

Nemám sebemenší důvod ti dávat třetí šanci. Dostal jsi už dvě a stejně sis to pokazil. Takže ne, žádosti nevyhovím. Nemám zde žádný relevantní důvod k tomu abych udělal opak. Takže žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25