Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/skrátenie trestu - Dzardys (Permaban)


tomeroofc

Hráč

1
3.8.2023 12:24
Zdravím, chcel by som pozdraviť celú komunitu a aj celý A-team, dopredu sa chcem  ospravedlniť pánovi @Dzardys.

1. Za čo som dostal ban: (bol to môj starý účet, ktorý je vymazaný, účet mám len tento, cez ktorý píšem forum...vymazal som ho preto, lebo som si myslel že si už nikdy nezahrám..)

  1. čo sa stalo
Ban som dostal presne 27.3 o 16:54. Vozil som sa po meste a v tom ma bezdôvodne zastavil jeden pán,ktorý povedal policajtom že som na neho ´´vraj´´ vyťahoval zbrane atď...PSA ma začali naháňať, samozrejme som spanikáril, nevedel som čo mam robiť, urobil som velku, hlúposť že som utekal k môjmu domu...  a tam sa to začalo prišli tam policajti a aj ARTka v ktorej bol admin, prezreli mi celý dom, a v dome som mal poličky v stene, o tomto som nevedel že to je bug, videl som to u viacerých hráčoch..  za tie bugnuté poličky som dostal aj ban od pána Phobiosa, ten bol na 72 hodín +-.. hneď ale po tom som bohužial chytil permaban od pána Dzardysa predlzil mi trest a to chapem nepoucil som  sa z minulej permy a teraz ziadam o unban,je to už skoro 5 mesiacov, čo mám permaban, dúfam v tom, že som sa teraz na mojich chybách ponaučil úplne...
 
  1. Záver + ospravedlnenie chcem sa ospravedlniť práve @dzardysovi že som ho sklamal v tom, že som sa neponaučil  z minulej permy tak teda pekne žiadam o ten uban moje chyby ľutujem a dúfam v tom že sa to už nebude diať, 5 mesiacov dúfam že mi pomohlo sa spamätať...  chcel by som si ešte niekedy zahrať na tomto serveri 5 mesiacov uz je to premňa dlhá doba. Hral  som za jednu postavu ktorá sa volala Eugen Bllack to som bol brat jedneho mojho kamarata a jak sme robili ten nelegal tak sa to vsetko pokazilo tie policky co som tam mal bugnute ten ze sme kropily a  podostaval som zbytocne bany ilegal bola to  proste hovadina keby ze dostanem nahodou unban tak neviem ci by som pokracoval v ilegal rp  na skime som zacinal na to ma doviedol moj kamarat a nechcem skoncit takto dufam ze uz takuto chybu neurobim ako som dostal 2permy bol by som rad aj za skratenie trestu a pán dzardys, tebe sa veľmi omlúvam za tie moje chyby, a dúfam že tých 5 mesiacov mi pomohlo sa spamätať... viem že si mi šancu dal 1, viem, choval som sa ako malé decko, nebral som to tak vážne, dúfam že si to prečítaš a porozmýšlaš nadomnou... bol by som rád ak by som si na skime ešte zahral. ;)
Ďakujem všetkým čo si toto prečítali a dúdam že mi dáte ešte šancu si zahrať na tomto super serveri... to je odomňa všetko :)
7.8.2023 15:30

Ahoj, trest jsem se rozhodl ti zkrátit na dočasnou formu, za přesně 100 dní od dnešního dne ti bude zrušen sám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25