Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie permanentného banu pre Globálného Administrátora


3.8.2023 14:25, naposledy upraveno 3.8.2023 14:28 uživatelem Markuus

Zdravím čitateľov tejto žiadosti o odobranie permanentného banu. Od udelenia už ubehla nejaká doba, a já som sa rozhodol vyskúšať svoje šťastie.

Permanentní ban mi bol udelený od Administrátora SovietDoga, ale bol by som rád keby sa mojou žiadosťou zaoberal Globální Administrátor.

Ban som dostal presnejšie za nenahlásenie obchádzania banu a napomáhanie k následnému dostaniu sa na server.

Opis dôvodu udelenia permanentného banu :

Za krytie hráča, ktorý nemal čo robiť na serveri a následné napomáhanie.
Priznávam, chyba to bola veľká, avšak v tú chviľu ma vtedy nič iného nenapadlo. Nabral som tímto zkusenosti do budúcna.
Viem, že som sa nezachoval správne a doteraz je mi to ľúto. Chcem sa tímto ospravedlniť administrátorom, ktorý museli tento problém riešiť.

Uvedomujem si v akej som teraz situácií a uvedomujem si svoju chybu, ktorá bola dosť veľká.
Už je to cez mesiac od udelenia permanentného banu a za tu dobu som si stihol od všetkého oddýchnuť a celkovo sa zameriť na seba a svoje rozmýšľanie.
Rád by som sa na Skimo opäť pozrel, takže by som chcel by som požiadať o šancu si tu na Skimu ešte niekedy zahrať. Osobne si myslím že som schopný RP hráč, avšak som si vedomý že to, čo som urobil byla chyba.
Na serveri mám odohrané skoro 2000 hodín a za ten čas som snažil o kvalitné RP, zážitky pre ostatních aj zlepšenie seba vlastného v RP, kedže Skimo bol môj prvý RP server tak začiatky boli trochu problémové.

Prečo by mi mal byť zrušený permanentní ban?

Chcel by som požiadať Globálného administrátora, aby sa nadomnou sľutoval a dal mi ešte jednu šancu. Keby som mohol, rád by som čas vrátil späť a nikdy by som nespravil nič z toho čo sa vtedy odohrálo.
Ale bohužiaľ sa už stalo, a preto si tímto topicom žiadam o skrátenie permanentného banu.
Počas trvajúceho permanentného banu sa snažím si priebežne prechádzať pravidlá aby som doladil nedokonalosti, ktoré stále mám.

Pred udelením tohto permanentného banu tak som sa na Skimu držal asi 8 mesiacov bez banu, čiže by som povedal že nie som vyložene pre server hrozbou.
Od udelenia permanentného banu už ubehla nejaká ta doba a myslím si, že bola pre mňa viac než dostatočná.
Sľubujem že sa už nič podobného opakovať nebude. Ponaučil som sa, prial by som si tu zase zahrať a vrátiť sa medzi kamarátov a komunitu. Každý niekedy spravil chybu.
Dosť ma štve že ten permanentní ban vôbec mám, Skimo u mňa vždy zanechávalo vzpomienky, ktorých za necelé dva roky bolo veľa, takisto za ten mesiac som mal dosť času porozmýšľať nad plánmi do IC sveta, ktoré by som rád uskutočnil.

Je mi jasné, že niekto s mojím prípadným príchodom na server súhlasiť nebude, niekto ma tam možno uvidí rád.
Od zrušenia môjho prvého permanentného banu som dlhšiu dobu bol bez banu, doba to bola okolo 8 mesiacov bez banu, za tu dobu som sa snažil zmeniť svoje RP,
či už na hlavnej postave, tak vyskúšať niečo nového aj na novej druhej postave.

Budem rád za všetky reakcie pod túto žiadosť, či už pozitivné alebo negativné. Som iba človek, a robím taktiež chyby. Budem dúfať v to, že sa za Vámi budem môcť ešte niekedy napojiť a zase si poriadne zaRPiť.
Dostali sme sa ku koncu tejto žiadosti o unban, ďakujem ak ste to dočítali až sem a prajem vám pekné prežitie prázdnin a dúfam že sa niekedy ešte na Skimu stretneme.

Bohužiaľ vzhľadom na porušenie týchto pravidiel sa tam nedá k tomu veľa napísať.

S pozdravom Markuus.

3.8.2023 15:54

Ahoj, dneska jsem řešila Nikolase který ode mě unban dostal spolu s hráčem CraftingClone. A jelikož vidím, že ty jsi v tom jel taky a taky sis s žádostí dal poměrně práci tak jsem se rozhodla do hry pustit i tebe.
Banů nemáš v poměru s nahranýma hodinama tolik, měsíc není zase tak dlouhá doba, ale myslím, že šanci ti dát mohu.
Můžeš se připojit do hry, a dávej si sakra pozor na pravidla ať sem znovu psát nemusíš.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024