Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban perma @Puding


bobcus25

Hráč

17
3.8.2023 15:05

Ahoj dne 27.7.2023 jsem dostal permanentní ban od admina Puding , ban mi byl udělen za přijatí několika finančních daru z čerstvě vytvořeních postav a nenahlašení porušení pravidel 

Tak něco o banu jednoho dne muj kamarád přišel na to  jak obejít system alt to alt s kamarádem honza123 jednoho dne jsme kecali na discordu o skimu a muj kamarád říkal že přišel na to jak obejít alt to alt já jsem mu říkal a by to nahlásil a nechal to být kamarád mi říkal a by jsem to zkusil s ním a ano vím já jsem to provedl kamarád mě neomlouvá tak jsem to bohužel zkusil vím byla to blbost ale bohužel stalo se 

Od mého banu uplinulo cca necelý týden vím je to strašně krátká doba ale jak se říká za pokus nic nedám tak si zkouším napsat tuto žádost o unban.

doufám že jsi ještě do konce prázdnin zahraju na skimu zatím co mám ban tak jsem zkoušel ruzné servery a dokonce i fivem a přišel jsem na to že skimo je opravdu ten nejlepší server na CZ/SK scéně ano je pravda že mta rp serveru je více ale když už je nějaký lépe zpracovaný tak je to volné RP nikdo neerpí RPdriving je to vysloveně jen kropka a to samé fivem je jedno jestli tam je whitelist ale prostě je to volné RP 

Proč jsem tedy porušil pravidla když je skimo nejlepší server CZ/SK sám nevím na skimu mám něco málo přes 1000h mám tam super známosti kamarády atd... opravdu mě to mrzí že jsem pravidla porušil a omlouvám se celé komunitě včetně admin týmu za mojí historii bohužel stalo se stalo a doufám že dostanu 2 šanci díky moc všem :) 

                                                                                                                                                            @Puding

3.8.2023 15:38

Odpověď jsi dostal už u minulé žádosti, to bylo asi před týdnem. Řekla jsem ti ať napíšeš za 2-3 měsíce. Ale jestli hodláš spamovat žádosti tak si tu další podej prosím až za ty 3-4 měsíce. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024