Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení Perma banu Od Dzardyse


Salvaro

Hráč

13
3.8.2023 15:25, naposledy upraveno 3.8.2023 15:36 uživatelem Salvaro

Zdravím všechny co si budou číst tuto žádost o UB.
(Podotýkám, že se pokouším délkou žádosti narážet na vešekeré skutky, které jsem tu předváděl)

Kapitola prvního účtu "Salvaro".


Čím vlastně začít, nebo spíš jak začít...? Na to si odpovíme vcelku jednoduše, psal se datum 5.7.2023 v čase 17:40 a já si myslel, že je dobrý nápad se jít projít. samozřejmě to moc dobrý nápad nebyl a já na to doplatil permanentním banem na jméno v tu dobu myslím . Ano, špatný jsem z toho byl, ale bylo to prostě takové to, že jsem vlastně ani nevěděl co jsem udělal . z toho, že mě zabanoval "neprávem"... Moje debilita se dostala až na takový stupeň kdy mi přišlo fajn psát sračkoidní věci na a dělat nějaký server proti Sovietovi, následně to byla opětovně chyba, která ani nebyla z mé hlavy a já se jako ovečka přidal s tím, že jsem v tom byl namočený jen já a jak už bylo někde zmíněno jsem s hanbou utekl. Mimo to jsem díky tomuto skutku porušil několik zákonů a nebylo to moc fajn, s klidným srdcem a se vším co klidné býti jen může dokážu říct, že jsem se mentálně dost posunul a moje myšlení je na jiné úrovní, tím pádem bych si v dnešní době nic takového nedovolil. Nechci se tu opětovně litovat a říkat jak za to nemůžu, jednoduše řečeno, kdybych to dělat nechtěl, nedělal bych to. Tím bych ukončil kapitolu mého né moc dobrého začátku, tudíž první permou na mé jméno skoro po 20i banech během dvou měsíců nevědomosti základů RolePlaye na SkimoRP. PS: Chci poděkovat za tvou trpělivost semnou <3 ((Jen Podotknu Chtěl bych zkrátit Unban z permabanu)) Děkuji Salvaro, Přeji Krásný den <3



Snaha o vyhnutí se perma-banu: Pokus numero uno

Účet, né tak známý - TheBread, kde jsem si dokázal maximálně tak zajezdit s kamionem, ráno se chtít napojit a mít permu od @Dzardys za obcházení banu a Multiacc... K němu náležel i téhdy založený účet s nejdebilnějším názvem Nikolasek9797, ani nevím proč jsem byl závislý na těch 97? A jak jsem si mohl myslet, že mi to projde.. :shrug: No co, to je asi tak všechno k mým "nepovedeným" pokusům zda to tak mohu nazvat...

Snaha o vyhnutí se perma-banu: Pokus numero due

No... Tady jsem stihl vystřídat celkem 2 účty což ani nechápu jak mi to prošlo... Začlo to účtem se jménem Saguarek, se kterým jsem po dlouhé době začal, takže historie nějaká menší byla, no... Smazal jsem si ho a dostal účet s názvem Hvezda na kterém jsem začal aktivně RPit novým stylem za ženu se jménem Amelia Schulz, přičemž jsem měl minimum historie a postupně se zlepšoval a věděl jsem, že jsem "doma" ale pořád tomu chybělo to hlavní, moje pravá tvář... Tentýž účet jsem si přejmenoval na "K3vin", začal RPit s poměrně dobrými lidmi a všechno okolo mé osoby bylo najednou takové jako jsem si vždy přál, zapadnul jsem mezi komunitu a cítil jsem se fakt dobře. Účet jsem si smazal jenom kvůli tomu, abych někoho naštval a nebylo to dobrý... V ten moment jsem si založil další účet "Lovel1k" přičemž jsem se dopustil i porušení všem známého pravidla vztahující se na A2A... Vydržel jsem tak 30 minut a následně se na mě portnul Soviet a bylo vymalováno, někdo mě nahlásil a já věděl moc dobře proč, ale o tom jindy... Klasicky jsem měl moc ramena a dělal jsem ze sebe moc velkého frajera, který se dostal akorát do úzkých a myslel si opětovně, že
nemá co ztratit. Tím jsem na pár měsíců ukončil svoji působnost...

Snaha o vyhnutí se perma-banu: Pokus numero tre

Spíš prostě chyba... Dokážu s klidným srdcem odpovědět na to zda jsem si chtěl pomoct, opravdu NE... Domlouval jsem to, že mu pomůžu se dostat nahoru a zasvětím ho do kvalitního RPčka s dobrými lidmi, mělo to být do konce prázdnin a pak jsem s tím měl seknout a požádat si o UB, jo - klasicky se to nepovedlo a nahlásil "nás" hráč od kterého bych to čekal úplně nejméně a dál to šlo úplně normálně... Soviet se portnul, tentokrát jsem se poučil a choval se tak nějak přirozeně, nedělal jsem ze sebe frajera a v klidu se přiznal, myslím, že s členy AT to Soviet už probíral, takže logy sem poskytovat nebudu. A vlastně o co se jednalo? Na to jsem v průběhu psaní zapomněl,  ... A tím jsem sobě i jemu dost nadělal a vím, že mi to nikdy neodpustí a já sám sobě taky ne... Za svou pokryteckost jsem dostal permanentní ban já a lidi kolem mé osoby, moc mě to mrzí a pokud si to právě čtete, tak se vám nesmírně omlouvám... se Dzardysovi za to že furt semnou má Trávit čas kvuli Banu, a omlouvám sek tomu že nemá Čas na své RP Kvuli mě.

Závěr.

Chyb jsem udělal dost a stále je budu dělat, jelikož jsem svým životem neustále učen dál a dál, ale bohužel... Za chyby se platí a jsem přímým svědkem, aktuálně je to něco přes rok od permanentu na mé jméno a myslím, že šance na UB i nějaké mám. Chci jen jedinou šanci a když né tu, tak aspoň vědět na čem jsem a zda v budoucnu alespoň nějaká šance bude. Komunito, chci promluvit i k vám, myslím, že jsme se dostali do bodu kdy nejsou potřeba posměšky ani facepalmy, kdo ví, tak ví, že se moje schopnost RP posunula a už nejsem ten, jakého si mě pamatujete. Prosím o reakce, které budou ve významu pouze ANO a NE, zdržte se všech posměšků a dalších možných věcí, děkuju.. To je odemně kompletně vše a děkuju moc všem, kteří si to dočetli až sem, napsal jsem to tu tak nějak vše bez zbytečných přídavků, vše je tak, jak má být. Budu rád, když se žádosti ujme někdo z Globálních Administrátorů, jelikož vím, že u Sovieta jsem selhal jako hráč i jako člověk, takže.. :shrug:

Mějte se a všem přeji krásný zbytek prázdnin a zároveň pohodlný nástup do nové školy/třídy, případně do neškolního života.. Přeji krásný Den vám i Dzardysovi a celýmu Admin teamu děkuji


               
                                                                                                                                    Salvaro

((Případně bych rád požádal i o možné zkrácení permanentního banu, a Jestli bych dostal Unban, Tak bych chtěl Zaučit, abych už další ban nedosta))

 

 

3.8.2023 15:42

Ačkoli není žádost pro mě, dovolím si ji zamítnout. Okopíroval jsi dnes přijatou žádost o unban a nedal sis ani práci to změnit - nechal jsi tam doslova jména účtů Nikolase.
S takovou si raději ani žádost o unban nedávej, pokud nezvládneš sepsat svoji.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo