Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkrácení/vysvětlení


Waust

Hráč

4
4.8.2023 23:08, naposledy upraveno 4.8.2023 23:30 uživatelem Waust

Čauko, před pár minutami jsem dostal ban: NonRP injuries, powergaming a ještě tyto 2 důvody o kterých by jsem se chtěl bavit: utváření falešných systémových /do za účelem sebe zvýhodnění a že jsem zaeRPil ¨motor přestal pracovat¨ a poté jsem nadále jel.

utváření falešných systémových /do za účelem sebe zvýhodnění:

Chtěl bych nějaký vysvětlení a taky jestli by bylo možné tak nějaký důkaz.

motor přestal pracovat a poté jsem nadále jel:

Po určitém poškození vozidla vám auto zdechne a napíše se to automaticky, poté jde auto normálně nastartovat a jet dál.

Jen dodám ještě jsem jsem měl v důvodu že jsem porušil pravidlo 0 takže to bych chtěl taky objasnit.

Těch prvních 2 věcí jsem si vědom, žádám pouze o zkrácení banu popřípadě vysvětlení. Předem děkuji za odpověď @Dzardys

4.8.2023 23:51

Jistě.

Pokud by se jednalo o systémové /do, vozidlo by sis dál nenastartoval a nejel bys s ním. Systémové /do se propíše při skriptovém poškození vozidla, které zapříčiní právě nemožnost nastartovat. Zřejmě jsi chtěl, aby policisté vystoupili a ty abys měl šanci ujet.

Ale jak zpráva vypovídá, neuspěl jsi, a "aspoň jsem to zkusil" podkládá mé tvrzení.


Powered by LeoSight IFS
LT~21