Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Výmaz z rejstříku trestů


Moonlighter

Hráč

19
6.8.2023 02:06

Podatel: Natalia Clawroot
Město: Montgomery, Red County
Adresa: Montgomery 1197
Telefonní číslo: 760849
Post: natalia.clawroot@post.ic

Datum podání: 06.08.2023

Korespondenční adresa soudu: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154

Vážený soude,

dovoluji si touto cestou podat žádost o vymazání mého záznamu z trestního rejstříku. Mé údaje jsou následující:

Jméno a příjmení: Natalia Clawroot
Datum narození: 15.3.1997

Důvodem mé žádosti o vymazání mého záznamu z trestního rejstříku je uplynutí doby větší než 50 dní bez trestného činu. Podporuji svou žádostí důkazy a relevantní informace, které potvrzují mé nynější dobré pověsti a integritu.

V souladu se zákonem §67 zákona "Maření úkolu úřední osoby" č. 14/2020 Sb., trestní zákoník a příslušnými ustanoveními mne opravňuje podat tuto žádost.

Dále bych chtěl zdůraznit, že jsem se od doby uvedeného incidentu aktivně zapojil do komunitních aktivit, osobního rozvoje a jsem pevně odhodlán nadále žít v souladu s platnými zákony.

V případě, že budou potřebné další informace nebo dokumentace, jsem připraven poskytnout jakoukoliv požadovanou spolupráci.

Tímto žádám soud o posouzení mé žádosti a udělení souhlasu s vymazáním mého záznamu z trestního rejstříku. Považuji toto opatření za důležité pro mé možnosti v budoucnu a pro mé další osobní a profesní úsilí.

Děkuji za vaši pozornost k mé žádosti. Doufám, že mé důvody budou pečlivě zváženy a že mé žádosti bude vyhověno.

S pozdravem,

Clawroot

 

 

8.8.2023 11:47

Adresát: Natalia Clawroot
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024