Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban / David Zakharov /Pakandža


DejviiX

Hráč

8
6.8.2023 11:14

Ahoj komunito, opět se tu po té nějaké době ukazuju se žádostí o zrušení Perma Banu na mém herním účtě, ano furt mi to nedá abych se na Skimo vybodl a už se nesnažil na server dostat. Skimo(MTA) beru jako nejlepší hru kterou jsem kdy hrál z důvodu kvality serveru, komunity, vzpomínek a tak dále. Proto přicházím s další žádostí snad už poslední z mé strany. Nechci tu slibovat že už nebudu takovej jako dřív že budu hrát bez problému a takových věcí, ale spíše se snažit hrát na nějaké úrovni neobcházet pravidla případně porušovat pravidla,celkově nedělat věci které neumím případně zarpit. 

Ban jsem tedy dostal 12.4 letošního roku kolem oběda. Kdy jsem svuj čas využíval přímo na hře a rozvážel dopisy po hasičských sborech.vše probíhalo v pohodě bez problémů,až na jednu zkratku kterou jsem využívál skoro furt když jsem jezdil po písku usek který je dlouhy tak 60m pomocí Audi R8. Beru na vědomí že tohle je blbost že by to tak asi nemělo fungovat a že to ani tak nefunguje v realitě, i když někteří borci vezmou auta na takovýhle způsob a jezdí s nima třeba v Dubai případně v blátě, to ale neberu jako výmluvu. Přiznávám svojí chybu i svojí minulost kdybych jezdil normálně po silnici nic by se nedělo adminum bych ušetřil čas a já mohl spokojeně hrát

Pravidlo 5. to už si ani nevybavím co přesně jsem dělal či komu jsem poškodil něčím, už jsem vyrostl za tu dobu a ponaučil se že je lepší hrát legálně nedělat problémy druhým ,než abych rpil ilegální postavu aniž bych uměl pravidla a zarpil na nějaké profesionální úrovni bez problémů

Za mojí bohatou historii je mi už i trapně ale minulost nezměním minulost pujde dále semnou a tak to prostě chodí, ale myslím si že za tu dobu se to jen lepší a lepší 

Byl bych rád kdyby se nad mojí žádostí pan Pakandža trochu zamyslel a promyslel si to

Předem děkuji za odpověd a přeji hezkou neděli Leosight komunito :)

10.8.2023 08:31

Ahoj, když mrknu na tvou historii, čítá 47 záznamů. Dám ti prozatímní zkrácení, které nevyprší jen tak.


Powered by LeoSight IFS
LT~28