Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení Perma banu Od Dzardyse


Salvaro

Hráč

15
6.8.2023 15:23, naposledy upraveno 6.8.2023 20:59 uživatelem Salvaro
Dobrý den, Chtěl bych bych pozdravit všechny Hráče který tento Unban čtou, a i Celý  Admin team, Dopředu se Chci Omluvit Osobě a Adminovi  @Dzardysovi

 

1. co se stalo

Ban sem dostal přesně 4.7.2023 o 15:20. Projížděl sem se ve vozidle,  a potom až mě zastavily tak jsem začal ujíždět.., Jel Sem Směr BB, a neerpil Jsem INJ, nevěděl sem co mam udělat, tak sem udělal, velkou hloupost, že sem utekl do Sídla CRN v dilimore, a schoval se do místnosti, a až mě našli tak jsem dal F8 quit ...  a tam se to začalo prišli tam policajti, v který byl admin,Hledali mě Na celé CRN firmě, o tomto sem nevěděl že mě našli,, videl sem to u vícero Hráčích na serveru.. a po tom se m bohužel  dostal permaban od pána Džardyse  dal mi delší trest a to chápu nepoučil sem  se z minulých permy a teraz žádam o unban,je to už skoro 1 měsíc, co mám permaban, doufam v tom, že sem se te na
chybách ponaučil úplně, a už nedostanu žádný jiný ban...
 
2. Závěr +Omlouvám se a chci se omluvit  práve @dzardysovi že sem ho Zklamal v tom, že sem se  neponaučil  z minulej permy tak teda pěkně žádam o ten muj unban, Mích chyb lituju a doufám v to že se to už nebude dít, 1 mesic doufám že mi pomohlo se s pamatovat ... a Rád bych sem si eště Někdy zahrál  na tomto serveru. 1 mesíc už je to promně hodně dlouhá doba. Hral  som za jednu postavu která,se  jmenovala Jacob Johanson to Jsem erpil s mím kamarádem.a kdyby že dostanu nahodou unban tak nevím či by sem chtěl  pokracovat v ilegal rp  na skimu. som zacinal na to ma dovedů muj kamarad a nechci takto  skoncit takhle doufám, ze uz takovou chybu Neudělám, jako když  sem dostal 3permy, byl by sem rad  i za zkrácení Banu a trestu a pán džardys, tebe se velmi omlouvám za ty moje chyby, a doufám že ten 1 mesíc mi pomohlo se spamatovat... vím že si mi šanci dal 2 a vím, že jsem se choval jako malý dítě a  nebral sem to RP tak vážně jako ted, a doufám že si to prečtneš a a po přemejšlíš  nad mím Unbanu.. byl bych  rád Kdyby by som si na skimu eště zahral. :) 
 
Děkujem všem, co si toto přečetli, a doufám  že mi dáte ešte další šanci si zahrát na tomhle dobrém serveru... to je odemně  vše. Přeji Krásné čtění, a krásný den všem i
Džardysovi
6.8.2023 15:49, odstraněno 6.8.2023 16:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.8.2023 15:33

Ahoj, žádosti jsem se rozhodl vyhovět ve smyslu zkrácení na dočasnou formu, za 120 dní ti ban vyprší.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (6401Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

kormoo hledá spoluhráče na Conan Exiles dnes v 17:35
Kdo je online?
DeKK

62Kč dnes v 02:07

Krpcekiss

40Kč dnes v 00:25

Wolfy

50Kč včera v 19:31

Nejnovější uživatelé
Buran

Registrován 20.9.2024

gregoriss

Registrován 20.9.2024

fraxxik

Registrován 20.9.2024