Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o přehodnocení banu


bzinko

Hráč

15
7.8.2023 21:32

Ahoj,

před několika měsíci jsem na Skimu dostal permanentní ban za větší nakumulované množství banů.

Uvědomuji si své chyby - ikdyž byli mnohočetné, moc jsem můj laxní přístup k pravidlám neřešil, zejména z důvodu jednom občasného hraní na Skimu. Přistupoval jsem k tomu moc relaxačne.

Ikdyž se obávám, že nemám velkou šanci s touhle žádostí uspět (zejména po shlédnutí verdiktů ostatních žádostí), rozhodl jsem se, že to zkusím.

Hraní na Skimu mi chybí. Přesto, že jsem tady hrál jenom občasně mi to tady chybí, hlavně proto že jsme tady s přítelkyní hráli už myslím že několik let a máme odsud hodně fajn vzpomínek.

Vážil bych si, kdyby jste přihmoužili oko a dali mi ještě šanci tady hrát. Udělám co umím, aby jsem hrál už jenom podle pravidel - a hlavně neničil hru druhým.

Děkuju.

8.8.2023 00:54

Ahoj, ban jsem se ti rozhodl zkrátit, za dvacet dnů ti vyprší.


Powered by LeoSight IFS
LT~25