Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban Glue


stevodrsnak

Hráč

4
8.8.2023 17:41

Predom sa ospravedlnujem o gramaticke chybi lebo nam klavesnicu  s anglicka dobrý den míli AT chcel by som vas poprosim o un banu dovod  zneužitie glue ale  na moju obranu som zato nemohol pokazilo sa mi auto a pan mi navrchol že ma otiahne hovorim ok tak sme zaerpili že davame lana a dali sme status a potom píse daj /glue dal som a auto sa zahaklo   tak ideme ku servisu a davam /glue no nejde tak som dal report či  nam nepomože niekto s AT pomoct mi nepomohli tak ten hrac co ma tahal napisal /glue ale auta vyleteli do vzduchu tak davam report pomohli nam ale AT mi to PM napisal že auto je na odtahovke  jak som sa tam vyhal tak som mal ban zneužitie glue na 4 hod ako tie 4 hodinky by som počkal ale mam rozrobenu rp akciu :D predom dakujem a čakam na odpoved :D s pozdravom  JA :D

 

8.8.2023 19:05

Ahoj, když taháš vozidlo přes /glue, je potřeba, aby v obou vozidlech někdo seděl, měli jste v inventáři lano a vše bylo správěn zaRPeno. Ve vašem případě tomu tak úplně nebylo. 

S autem si odjel i přes to, že tě daný hráč takhle upozoňoval na porušení pravidel. 

Spoiler

Ban ti tedy zůstává, stejně už si skoro v půlce a přístě si na to dej pozor. 




Powered by LeoSight IFS
LT~19