Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na administrátora KUBA

1 2 3



1.8.2020 12:16, odstraněno 1.8.2020 12:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

medveed

Hráč

1
1.8.2020 14:04

@neznamy#15 jenže seš admin a musíš si zvyknout nato co ti lidi budou psát jestli nato nemáš žaludek tak nemáš co dělat na postu admina :D tak to prostě je 

1.8.2020 14:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

31
1.8.2020 15:18

Je to všetko len vaša blbosť, taktiež si nenechám srať na hlavu.

Btw ten trest som navrhol ja, pustite sa do mňa.

medveed

Hráč

1
1.8.2020 16:12

@Lofanek myslím si že perma je naprosto zbytečná věc, neni to vubec neadekvátní trest zato co udělal řekl svůj nazor na osobu ,venku když ti to někdo řekne tak co ? ban mu asi jen tak nedáš ne ?, myslím si že někteří admini si tím to stylem kompenzujou nějaké určíté věci nemyslím zrovna třeba tebe nebo tak, ale myslím si že unbran si zaslouží a dat mu třeba 4-6h ban a ne toto 

Lofanek

Hráč

31
1.8.2020 17:40, naposledy upraveno 1.8.2020 17:41 uživatelem Lofanek

Znovu opakujem, je to váš problém. Nabudúce vážte slová. 

Povedať svoj názor vám nikto nezakazuje, ale označiť admina k.kotom názor nie je a nikdy nebude.

medveed

Hráč

1
1.8.2020 19:44

@Lofanek a myslíš si že to je důvod na Permu ? ja si myslím že určitě ne, Pročko dostane 6h ban a Wolf dostane permu prosím stejným metrem

wolf2

Hráč

2
1.8.2020 19:49

Když si to tak vezmem tak Admin je nadřízený hráčům tak jako máme nadřízené v práci. Jenže když vypičujete v práci nadřízeného tak kolikrát uzná chybu a odejde bez toho aby vás vyhodil.. Zkuste někteří nad sebou dost zauvažovat.. Jsou tu admini se kterýma nemám nemám absolutní problém, ale nemám kurwa rád když se někdo obouvá do lidí kvůli kokotin.. Vše je to i zapřičíněno tím že mě pročko hodil do CPZ, tak jsem byl namíchnutý a jak začal na všechny nadávat, tak jsem se už neudržel..

Michael

Hráč

19
1.8.2020 20:17, naposledy upraveno 1.8.2020 21:05 uživatelem Michael

Zdravím,

tak já se k vám přidám. Pročko je fakt namyšlenej egoistickej hajzlík, protože nás zavřel do cely kvůli tomu, že neumíme RPit ilegal, fear, zdravý rozum a neumíme snést následky. Takže teďka všichni si postěžujeme na pročka a celý admin team, jak nespravedlivě vůči vám rozhodl.

K tomu co napsal uživatel medveed. Ano, ale tady jde o to, že já jsem se toho přečinu dopustil jednou, zatímco vy furt máte problém s administátory. Já jsem tehdy napsal pavotovi nepěknou věc, kvůli které mi byl zablokován na 3 dny přístup k serveru. Ale já se vzchopil, danému administrátorovi jsem se na druhý den omluvil a snažil se vše řešit s klidnou hlavou. Pavot už mě sice nebude mít tolik v lásce, ale furt je lepší si své chyby přiznat a napravit je. Nemyslíte ?

S pozdravem pěkného dne,

Váš oblíbený a milující hráč pročko.

wolf2

Hráč

2
1.8.2020 20:27

Já ale neměl žádny dřívější ban, a proto nechápu proč perma.. 

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~71

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024

DAYTOproduction

Registrován 19.4.2024