Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unBan popripade vysvetlenie.


neznamy#12307

Smazaný účet

6
8.8.2023 22:49

Zdravím, dnes som dostal ban za Zdravý Rozum
BAN:


Otázka: Zdravičko chcel by som sa spýtať kde nastalo porušenie pravidla Zdravý rozum,
bol by som rád ak by ste mi predložili nejaké dôkazy, logy/clip je to na vás.

 

Myslím že: Pokial myslite tu osobu ktorá mi bránila aby som prešiel cestou /EVO červenej farby/, tak mám k tomu vyjadrenie aj vysvetlenie celej ˇˇakciiˇˇ

 

Vysvetlenie: bolo to tak, Vyšiel som z beznínky na smer k autoškole, pri telocvični, bola tam zranená osoab a pri nej vozidlo ktoré blokovalo protismer, a predomnou bolo to takvané EVO červenej farby,
tak som sa snažil prejsť pomaličky mojim pruhom, ale evo mi začalo prekážať aby som prešiel svojím pruhom, tak som ho začal vytrubovať, on ma začal tiež,
zamnou sa urobila menšia kolóna, tak evo trošku cuvlo, no nie tak aby som prešiel, následne ma evo začalo tlačiť smerom v zad, tak som IC pridal trošku plyn,
a to EVO nechcelo prestať, tak následne som držal SPACE/BRZDU, následne sa EVO schopilo a otočilo smerom k autoškole a  odišlo, tak som išiel smerom k ZZS otočil sa na stranu dielni DUSH
a videl ako to EVO spôsobilo veľkú DN z Porche, nechcel som to riešiť tak som do OOC chat napísal len ˇˇ:Dˇˇ, a následne odišiel robiť takzvane Faktúry, počas robenie faktúr som dostal tento ban.

 

Vyjadrenie: môj názor je taký, ban som dostal bezdôvodne, zdravý rozum tam nebol, || ako som hovoril ked mate najeký clip poprípade nejaký ten log, rád si ten clip/log pozriem ||
K domu EVU mam len jedno, bola to čista provokácia zo strany EVA.


Označenie: @Pakandza

 


Dollarko.

10.8.2023 19:57, odstraněno 10.8.2023 20:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.8.2023 21:02

Ahoj, moc nevím co popisuješ a nechci to ani moc v tom nepřehledné slohu číst. Ban máš za úplně jinou věc. Trest ti již vypršel, není co dodávat.


Powered by LeoSight IFS
LT~21