Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


NedamTi

Hráč

4
9.8.2023 22:21

Dobrý večer.

 

Začnem prvním, měl jsem status takovej a se zbraní jsem mohl střílet.. (na levou ruku).

je pravda ze jsem tam trošku běhal ale dá se říct že když je někdo v adrenalinu nereaguje člověk na bolest. 

 

cuz

 

 

moc se v tom nevyznám ale chci dělat ilegálku protože je tam prostě více zábavy. celkově kropení mě baví a snažím se to nějak rpit jak to jde, kdyby byla možnost se zaučit na ilegal tak bych to rád přijmul..


Zpět k tomu unbanu

Chtěl bych si ještě zahrát mám tam nějaké ic věci které chci i dořešit.. @kocvin Děkuji.

 

 

9.8.2023 23:14

Ahoj, za to že jsi tam běhal ban nemáš, nohy si měl dle statusu v pořádku a argument o adrenalinu je v tomto případě celkem na místě, střílet však s takovým statusem v pořádku není a jedná se o PG. Řešil jsem to i s vyšším členem AT, který mi dal za pravdu. Pokud chceš RPit ilegál je potřeba si na takové věci dávat bacha. Hodil si do jedné věty RPení a kropení v ilegálu, snaž se spíš věnovat tomu prvnímu, dle toho co píšeš dál tam nějaká snaha je, což je fajn. 

Ban ti ponechám, není zas tak dlouhý a zítra dopo můžeš skočit do hry. 


Powered by LeoSight IFS
LT~23