Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o UB/Skratenie Banu.


neznamy#12307

Smazaný účet

6
13.8.2023 01:04

Zdravim, presne v tento čas 12:41 som dostal ban spoločne z kolegom.


Ban:

 

Otázka: Zdravím, rád by som sa spýtal, kde nastalo porušenie pravidla DM.

 

Thinking/Vyjadrenie: Myslím si že som ban dostal za udelenie PK PSA členovy.

Vyjad.: Chcel by som povedať len to, že dôvod kropenia PSA člena sme samozrejme mali,
PK nebolo spôsobene naschvál, mali sme dôvod, a podľa mňa 10/12 dni, je veľmi veľa na takúto maličkosť,
tak či by šlo aspoň teda to skratenie banu/udelenie UnBan.

 

PK Dôvod: Kolega v K5 bol zastavený od PSA, osoba ktorá bola zastavená bola ozbrojená, ja ako IC postava som všetko videl,
a aj vedel že kolega je ozbrojený, a už ako ILEGAL IC postava viem, že keby len to PSA zistilo ze dana osoba je ozbrojená,
automaticky JAIL/zazavenie zbrani, tak som sa pokúšal najsť nejaký spot kde ma PSA neuvidí, a budem môcť bezpečne poškodiť PSA vozidlo,
na toľko aby vozidlo nebolo pojazdné, no ale to sa nepodarilo, lebo člen PSA pomňa začal strielať zbraňou, tak som som si začal
chrániť život tým, že som kropil spetne PSA, následne som videl ako PSA upadlo k zemi, tak som ihned rýchlo utiekol z miesta činu.

 


Kolega ktorý dostal ban somnou/Označko:@KupecSamo,@Holysek

 

"@neznamy#12307"

misaking0226

Hráč

17
13.8.2023 04:36, naposledy upraveno 13.8.2023 04:38 uživatelem misaking0226

Ahoj,

Chtěl bych dodat jedno video, které se ke mě dostalo a je zřejmě důvodem tvého banu. https://files.fm/u/h8ayse5f3

Ja si teda myslím, že to po autě moc mířené není a že se jedná o jasné dm.

Ta meta, která tam je tak to už netřeba vůbec komentovat.

13.8.2023 11:20

No, na videu od jiného hráče to jde jasně vidět. I kdyby jsme toto video neměli, tak já mám historii injuries daného policisty i s časovými údaji, takže by ti tato výmluva stejně nevyšla. 10 dní ti samozřejmě nechám, příjde mi to adekvátní a aspoň si pořádně uvědomíš cos provedl. Unban ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~35