Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Max Jager žiadosť o UNBAN


Wary

Hráč

6
13.8.2023 21:56

Poprosím niekoho o UNBAN  nakoľko mi príde hlúpe dávať ban niekomu kto vezie ťažko zraneného človeka po nehode na motorke do nemocnice nakoľko sanitka na miesto nedorazila po volaní..........Prekročil som rýchlosť za to že som sa ponáhľal........ policajtom som ZASTAVIL! policajt ma vyzval aby som nestál v zákrute tak som sa posunul kúsok daľej na most vyzval ma zas aby som nestál na moste a na koľko som mal zranenú osobu v aute nebol čas zmätkovať s policajtom za to že si potrebuje niečo dokazovať som šiel do nemocnice zastavil som vzadu policajti na mňa vytiahli zbrane spútali ma a odniesli do väzenia odobrali mi vodičské oprávnenie a keď som sa opýtal v IC chate či im to príde normálne odpoveď som nedostal opýtal som sa to po druhý krát v OOC chate že či to je tak aj v IRL podľa nich že ked zavolajú sanitku tak nepríde a keď preváža niekto ťažko zranenú osobu do nemocnice tak že ho zavrú do väzenia........príde mi to trošku na hlavičku človek ktorý má veľké ego a komplexy zo života za to že je admin a policajt si vybíja zlosť na normálnych ľuďoch <3

13.8.2023 22:45

V důvodu máš jasně napsáno za co si dostal ban, sám ses mi k tomu přiznal a byl si arogantní. Několikrát jsem tě normálně upozorňoval v OOC chatu, aby ses nad sebou zamyslel a že porušuješ pravidla. No, samozřejmě si pokračoval dál, tak jsem tě dal do cely a udělil ti ban. A nikdo to řidičák nezabavil, ten už si neměl, když si ujížděl. <3 

Unban ti samozřejmě zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~19