Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na admina a hráče (Jakub Pokorný, John Sandler)

1 2 3



neznamy#1680

Smazaný účet

2
2.8.2020 11:46, naposledy upraveno 2.8.2020 11:50 uživatelem neznamy#1680

To si policista muže teleportovat lidi když danej člověk páčí vozidlo pak přijede PČR (Jakub Pokorný, John Sandler) a řekne ruce vzhůru lehněte si na zem ale když jsem se ho zeptal přes OOCchat jak zruším animaci tak samotnej Sandler mi řekl že musím počkat až animace skončí !!!, ale pán Sandler si mě teleportoval kousek dál aby mě mohl zaktnout a ještě mě přitom bugne do země a já se nemohu pohnout !!!!
pak PČR (Jakub Pokorný, John Sandler) po teleportování kousek dál od vozdila a bugnutí postavy mi řekly Policie České Republiky! Lehni si na zem! (takže PČR mi ještě tyká !) když jsem se zeptal přes OOCchat jak tak mi napsal /fall ale že mě teleportoval z animace tak to nešlo tak mi začaly psát že odmítaní RP já jsem psal že píšu furt /fall a nic to nedělá, skusil jsem aji F10 a změna postay a přihlásit zpět stále to nešlo !) tak mě policista John Sandler taserem tím pádem postava si lehla na zem a už mě zatkly když jsem na něho začal říkat přes OOCchat co vše porušuje a další věci tak rači OOCchat vypnul aby sem nic nemohl napsat. Dále jde vidět na fotkách že Jakub Pokorný chrání admina/PČR John Sandlera i pan Sandler dělá jako že nic při cestě na PČR stanici, na PČR stanici Sandler vystouí a jde asi na report a Já jako Jika Wolf a Jakub Pokorný který mě vede do cely dojdeme k cele a najednou se teleportuje k celám Sandler i když přitom byl před PČR stanicí.

1. teleporty které u něho jsou známé limuzíny a lidí při animaci a on sám který se teleportuje
(porušení admin práva)

2. jako PČR IC  a nemá zapnuté majáky modré a je v civilním autě nedodržuje stopky
(PČR si jezdí ve vozidle SKPV)

3. vypínání OOC chatu /kvůli pravdě (porušení admin práva jen když člověk mu píše pravdu a on to rači vypne)

Kubby

Hráč

57
2.8.2020 11:51, naposledy upraveno 2.8.2020 11:52 uživatelem Kubby

Ahoj, co se týče IC pochybení policie, tak to si vše řeš s Generální inspekcí bezpečnostních sborů, která řeší trestné činny příslušníků Policie České republiky, či zaměstnanců České republiky zařazené k výkonu práce v Policii České republiky.

S pozdravem,

Kubby [Heavy]

sandlerino

Hráč

39
2.8.2020 12:09, naposledy upraveno 2.8.2020 14:19 uživatelem sandlerino

Ahoj, tady máš mé menší vyjádření:

 

To si policista muže teleportovat lidi když danej člověk páčí vozidlo pak přijede PČR (Jakub Pokorný, John Sandler) a řekne ruce vzhůru lehněte si na zem ale když jsem se ho zeptal přes OOCchat jak zruším animaci tak samotnej Sandler mi řekl že musím počkat až animace skončí !!!, ale pán Sandler si mě teleportoval kousek dál aby mě mohl zaktnout a ještě mě přitom bugne do země a já se nemohu pohnout !!!! pak PČR (Jakub Pokorný, John Sandler) po teleportování kousek dál od vozdila a bugnutí

Zde jsem tě jen zkoušel dostat s animace pomocí slapu, jelikož jsi mi po něm zmizel, portnul jsem tě zpět.

postavy mi řekly Policie České Republiky! Lehni si na zem! (takže PČR mi ještě tyká !) 

Toto je čistě IC záležitost

když jsem se zeptal přes OOCchat jak tak mi napsal /fall ale že mě teleportoval z animace tak to nešlo tak mi začaly psát že odmítaní RP já jsem psal že píšu furt /fall a nic to nedělá, skusil jsem aji F10 a změna postay a přihlásit zpět stále to nešlo !)

F10 jsi nezkoušel, opakovaně jsi mě nařknul z toho, že to je má chyba a že nic takového dělat nebudeš. Několikrát jsem tě o to prosil.

mě policista John Sandler taserem tím pádem postava si lehla na zem a už mě zatkly když jsem na něho začal říkat přes OOCchat co vše porušuje a další věci tak rači OOCchat vypnul aby sem nic nemohl napsat.

Taser jsi dostal od Jakuba Pokorného, svými nemístnými a bezpředmětnými poznámkami jsi akorát brzdil RP.

pan Sandler dělá jako že nic při cestě na PČR stanici, na PČR stanici Sandler vystouí a jde asi na report a Já jako Jika Wolf a Jakub Pokorný který mě vede do cely dojdeme k cele a najednou se teleportuje k celám Sandler i když přitom byl před PČR stanicí.

Jak jsem napsal, šel jsem na naléhavý report a po reportu mi Jakub řekl, že mu nejde tě umístit do vězení, tím pádem jsem se portnul za vámi a udělal to za něho.

 

1. teleporty které u něho jsou známé limuzíny a lidí při animaci a on sám který se teleportuje
(porušení admin práva)

Dodej důkazy, že jsem teleportovat jakousi limuzínu nebo osoby z limuzíny. Lidí při animaci jsem ti ujasnil, sám se teleportuji, to jsem ti taky ujasnil.

2. jako PČR IC  a nemá zapnuté majáky modré a je v civilním autě nedodržuje stopky
(PČR si jezdí ve vozidle SKPV)

IC věc

3. vypínání OOC chatu /kvůli pravdě (porušení admin práva jen když člověk mu píše pravdu a on to rači vypne)

Jak jsem již říkal, tvé poznámky nesouviseli s RP, akorát jsi ho brzdil.

 

PS: Měl by jsi brát ohled na to, že jsem toleroval tvé porušování pravidel, přesněji, Powergaming (Najednou jsi se zakleklý s pouty zvedl a šel do vozidla a sel jsi si), Roleplay Delaying ( nemístné OOC poznámky a nesutálé AFK, nesmyslné odpovídání do /do) a úrážky

 

2.8.2020 12:32, odstraněno 2.8.2020 12:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
2.8.2020 12:49

Lehni si na zem! (takže PČR mi ještě tyká !)

Toto je dufam vtip

2.8.2020 13:46
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

misatorcz

Hráč

45
2.8.2020 13:49, naposledy upraveno 2.8.2020 13:49 uživatelem misatorcz

Nemyslel to v prospěch tebe ale proti tobě...

Minimálně mi to tak připadá.

Lofanek

Hráč

32
2.8.2020 13:56, naposledy upraveno 2.8.2020 13:56 uživatelem Lofanek

Kamo, dalsia ziadost uplne zbytocna a zalozena na s prepacenim srackach.

Vypni to radsej a chod si vyvetrat hlavu lebo hranie hier ti asi neprospieva.

Hlavne mi vysvetli ako pises par hracom pmka typu "Pozri si tuto staznost a napis tam nieco zle na neho". Totalne ubohe a detske.

Na zaver by som napisal len "screw you" ale pristal by mi warn a nechcem byt byt problemovy hrac. :C

sandlerino

Hráč

39
2.8.2020 13:56

Asi to mělo být: Dobrý den pane podezřelý, omlouvám se, že vás ruším, ale mohl byste si prosím lehnout?

2.8.2020 15:34, odstraněno 2.8.2020 15:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~115