Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban | Dzardys


SilveR

Hráč

34
15.8.2023 12:50, naposledy upraveno 15.8.2023 12:52 uživatelem SilveR

Žiadosť o unban

Ahojté všetci, opäť by som si chcel zažiadať on unban, už mi to príde aj celkom trapné to mi verte, ale myslím si, že to stojí za to, to nevyskúšať. Tak by som začal postupne, nech sa to nejak pekné a zrozumiteľne rozvinie, budem sa snažiť to písať od srdca, nech to má aspoň nejaký zmysel. 

Verejne by som sa chcel ospravedlniť Dzardysovi za neadekvátne a nerozumné chovanie na Black Angels Discorde, nie len za seba, ale aj za tých čo si ho tam nejakým štýlom so mnou doberali. Verím že Dzardys si to nebral nejak moc osobne, pretože už som prišiel na to čo tato práca obnáša, a koľko negativnych veci treba znášať na takej pozícii. Som si vedomí že to nebola úplne správny krok ku zachovaniu dobrých vzťahou. 

Otázka je, či som pracoval na svojom chovaní, komunikácii a či je ešte možné mi veriť po všetkých tých žiadostiach o unban.

Počas permabanu už niektorý vedia že som sa presunul na nemenovaný server. Začal som viac komunikovať s ľuďmi či už cez písomnú komunikáciu tak aj cez hovorovú. A myslím si že moja slovná zásoba stúpla tak o 50%. Moje chovanie sa zmenilo, teda aspoň sa tak citim, už iba ostatný musia posúdiť či tam je nejaká zmena. Tento krát nebudem nikomu nič sľubovať nejaké lepšie chovanie, neporušovanie pravidiel serveru a tak. Budem sa snažiť robiť všetko preto aby už so mnou neboli problémy a nemusel niekomu pridávať na práci.

Bol by som rád, keby sa dostanem na server, už len z dôvodu toho, že tam mám pár ľudí ktorý furt stoja za mnou aj po tom všetkom. A rád by som si s nimi ešte niekedy zahral na Skimo:Roleplay. Tiež by som bol rád, ak by som sa mohol vrátiť k vedeniu firmy Black Angels a postarať sa o nejaký ten roleplay zážitok či už akcie pre ostatných členov Skima, a rozvinul tak SocialRP. Každopádne, niesme tu pre moju radosť, každý by bol rád keby mu bolo všetko odpustené lusknutím prstu, ale bohužiaľ to tak nieje, tak už nechám na Dzardysovi ako sa rozhodné, každopádne ak by mal záujem, tak môžem si s ním ešte pohovoriť na Discorde, budem rád za každú reakciu na príspevku či už negatívnu alebo pozitívnu.

Snáď som to nejak rozumné spísal a má to hlavu a pätu, predom ďakujem za Dzardysové rozhodnutie či už pozitívne alebo negatívne. Ďakujem taktiež keď si odkúsneš zo svojho času a prečítaš si tuto žiadosť a zareaguješ.

                                                                                                                                     SilveR.

@Dzardys

 

15.8.2023 23:22

Byť vesměs rozumím tvým důvodům a jsem rád, že sis dal s žádostí nějakou práci, nemohu přehlédnout tvé tři permabany a historii. Přesto v rámci nové banové politiky chápu permaban jako skutečně permanentní věc a současně si nemyslím, že v tvém případě ještě nastal čas na skutečně permanentní ban. Dostane se ti zkrácení na 200 dní, to si myslím vypovídá o tvé historii a tomu, jak ses zde nesčetněkrát zachoval.


Powered by LeoSight IFS
LT~40