Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť


WOXOFF

Hráč

4
15.8.2023 19:17, naposledy upraveno 15.8.2023 23:29 uživatelem WOXOFF

No, ako by som začal.

Absolútne neviem ako mám začať túto žiadosť :D. Po vyše roku si podávam znova žiadosť o UB.

 

Rád by som sa po veľmi dlhej dobe opäť pozrel na Váš server.Brat mi akurát ukazoval nejaké klipy z hry a vyzeralo to dosť zaujímavo. Videl som že tam máte nejaké nové joby a veľa nových ľudí :).

Asi by som mal spomenúť aj to že by som sa rád ospravedlnil celému Admin Teamu za ťažkosti ktoré som spôsoboval na serveri počas doby kedy som ešte hrával. Takže: Prepáčte, veľmi ma mrzí že to muselo dospieť až k tomu aby som dostal konečnú :(. Je pravda že som mal priestor sa uvedomiť a zlepšiť svoje hranie. Ale bolo to už fúha ani neviem ako dávno.

A asi najväčšia zmena!!!: Chcem začať RPiť niečo normálne a nie robiť len zle do mesta :D.

Aj tak som väčšinu vecí už pozabúdal takže sa budem musieť učiť odzdnova :D. Myslím že som aj kus podrástol a nie som už malý a budem sa vedieť uvedomiť v niektorých situáciách. Ak sa podarí a dovolíte mi si u Vás zahrať tak vám dokážem, že som svoje správanie a zmýšľanie zmenil a polepšil sa.

Ak sa náhodou niekedy niečo stane tak najhorší ban bude za Injures lebo ma nie vždy napadne čo všetko sa môže pri nehode stať......ale pokúsim sa nech to je za dllllllllhý čas a dúfam že sa tak nestane najlepšie už nikdy. Budem sa naozaj snažiť poslúchať a dbať na vaše pravidlá a pokyny.

Sledoval som fórum  a stále ma to lákalo viac a viac, keď som teraz prišiel po 2 mesiacoch domov a brat mi začal ukazovať tie clipy a fotky. Vtedy  ma to dostalo a rozhodol som sa zpísať túto žiadosť.

Rád by som pokecal s novými ľudmi, a tak isto aj so starými fellákmi lebo som počul že tam hrá plno OG hráčov :)

Pokúsil som sa to nejak od srdca sformulovať ale aj tak to nevyzerá nič moc :D.  Nikdy som na takéto formálne žiadosti nebol. Ale táto je od srdca <3 :3.

Tak teda dúfam že ste mali príjemné čítanie a počkám na odpoveď. Za každú reakciu a za každú odpoveď budem rád a budem veriť že  Vaša prísna Adminská ruka poľaví a nejak sa dohodneme :) :P.

No po 34 banoch či koľko som to mal (neviem kde pozrieť históriu :D) pochybujem ale chcem Vám naozaj dokázať že viem poslúchať :D.

Tak sa teda majte a čakám na odpovede <3

18.8.2023 00:01

Nuže dobrá, šanci znovu dostaneš ale ne jenom tak zadarmo. Jak mile přijdu do hry, tak ti ban zkrátím a za 100d se budeš moct napojit.


Powered by LeoSight IFS
LT~26