Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban od Džardyse


Adlonosram

Hráč

10
16.8.2023 17:42

Podávám si žádost o unban. Protože mi bylo řečeno od Džardyse že moje stížnost je vlastně žádost od unban. Takže chci požádat o unban protože jsem si nezasloužil tak velký trest. Jedná se o 1d a 6h za status bolest zad při bouračce ze zadu. Šlo o tom že hráč v modré Audi A8 do mě a @Jakubmach naboural zezadu jel asi 80 a my takovejch 50 možná méně. I tak jsem alespoň napsal status nějaký narozdíl od @Jakubmach. No a ten typek v té modré audi pořád boural na benzíně v MT, pak sundal zastávku u nemocnice. Status si nějak neměnil krvácel z nosu asi 8-10min. Takže prosím o unban protože on dostal 12h Kuba 2h a já DEN A 6H. No a nejvíc mě naštvala ta debata v stížnostech kde ty Džardys mi říkáš že já už nějaký Ban měl tak dostanu nejvíc. Po pravdě co je to za spravedlnost. Takže tě prosím o unban protože si ho zasloužim. Díky za tvůj čas u tohoto a za unban.

19.8.2023 13:52

Důvody k banu jsi dostal, nicméně "co to je za spravedlnost"? Je logické, pokud jsi recidivista, budeš dostávat zkrátka dlouhé tresty. Začínáme na hodinách, pokračujeme přes dny, týdny až klidně roky. To, že si zasloužíš unban, jsi v podstatě ničím nepodložil, současně s tím ti trest vypršel a stejně bych jej nezkrátil. Zamykám to tu.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
FerryCZ

38Kč včera v 16:20

AsiLucker

200Kč včera v 11:29

Shawftty

87Kč včera v 04:21

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024