Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání trestního rejstříku


Jablkoo

Hráč

35
20.8.2023 00:22, naposledy upraveno 20.8.2023 00:27 uživatelem Jablkoo

Podatel: Nikolas Niko

Věc: Žádost o smazání trestního rejstříku.


Odůvodnění:  Dobrý   den   vážený   soude. 

Dne  19.7.2023   jsem   byl   zatčen   policií   San   Andreas   za   nenahlášení   trestné   činnosti.

Jelikož    jsem   osoba    která   se   trestné    činnosti   velikým   obloukem   vyhýbá   přesto   se   stane,   že   se   s nějakou   trestní   činností   setkáte   ať   jí   neprovádíte   ale   zahlédnete.   Pracuji   u   státní   složky   konkrétněji   u   HZS   [Hasičský záchranný Sbor].   Dále   u   firmy   jejiž   jméno   nechci   uvádět.   Tento   jediný zápis   v   trestném   rejstříku   mi   zabraňuje   vykonávat   práci   u   státní   složky   tedy   u   Hasičského   záchranného   sboru.   Jsem   člověk   který   velice   rád   pomáhá   spíše   když   to   jde   a   můžu.   U   práce   HZS   hrdě   s   ostatními   kolegy   zachraňujeme   životy   při   dopravních   nehodách,   a   zachraňujeme   z   větší   části   majetek   který   vzplanul   či   ho   někdo   úmyslně   zapálil.   Působím   na   hodnosti   Praporčík   [dále prap.].   Na   svojí   pozici   jsem   hrdý   a   pyšný,   že   jsem   to   dotáhl   tak   daleko.   Nadále   bych   chtěl   tuto   práci   vykonávat   a   zachraňovat   životy   tak  i  majetek.

Vážený   soude   tímto   vás   chci   požádat   o   vymazání   mého   trestního   rejstříku.


Záměr:  Smazání   trestního   rejstříku   abych   nadále   mohl   vykonávat   práci   u   Hasičského   Záchranného Sboru.

Přílohy: Vlastnoručně psaný podpis.              

                                                                                                                                                     

22.8.2023 01:16

Adresát: Nikolas Niko
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo