Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vymazanie trestného registra trestov


ElNegros

Hráč

17
22.8.2023 17:17

Podateľ: Ema Jasalova

Predmet: vymazanie trestného registra trestov

 

Odôvodnenie:

Dobrý deň oslovujem vás ohľadom mojej žiadosti na vymazanie mojich záznamov v registri trestov. Chcela by som Vás požiadať o zváženie mojej situácie a poskytnutie tejto mojej žiadosti vážne a spravodlivé zváženie.

Bola som zatknutá za porušenie premávkových predpisov, konkrétne za jazdu bez vodičského oprávnenia a prekročenie povolenej rýchlosti o 40 km/h. Chcela by som zdôrazniť, že od tej doby som sa vážne zamerala na zlepšenie svojho správania na cestách. Absolvovala som vodičský kurz, získala som platné vodičské oprávnenie a odvtedy sa snažím byť zodpovedným účastníkom cestnej premávky.

Viem, že som porušila pravidlá a za svoje činy som niesla následky. Dovoľujem si však apelovať na Vašu zhovievavosť a pochopenie. Myslím si, že odvtedy som sa zmenila a poučila som sa z vlastných chýb. V súčasnosti prejavujem maximálnu snahu o dodržiavanie pravidiel a predpisov, a cítim, že si zaslúžim šancu začať s "čistým štítom".

S pozdravom E.Jasalova

25.8.2023 22:29

Adresát: Ema Jasalova
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19