Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unband 90 dní


Denis1234

Hráč

6
23.8.2023 08:35

Dobrý den, chtěl bych se omluvit za mojí chybu co jsem na serveru napáchal mrzí mě to a v tu dobu mi nedošlo že bych za to mohl dostat ban omlouvám se že vám musím přidělávat práci a že se mnou musíte zabírat ale prosím vás strašně moc dali by jste mi prosím druhou šanci? Abych mohl ukázat že se doopravdy polepším.

Ban jsem dostal za spamování chatu konkrétně /TC a omlouvám se všem kamioňákům a také adminovi 

Ještě jsem dostal ban za trashRP a za to se vám taky moc omlouvám a budu si na to dávat větší pozor OMLOUVÁM SE 

A ještě jednou bych chtěl poprosit jestli by jste mi dali druhou šanci děkuji moc

Moje jméno na serveru je: Denis Cada

Přeji všem krásný zbytek dne. 😀

24.8.2023 08:12

Když vidím jméno Denis Cada, první, co se mi vybaví, je trashRP. Běhat po serveru, spamovat vulgarity, nesmyslné nadávky. Chápu, že v prepubertálním věku musí být k popukání přijít do nemocnice a vykládat tam "sexxx kakat" nebo něco obdobného spamovat do TC, nicméně tvá historie nevypovídá o tom, že by sis z předchozích banů chtěl vzít poučení. Tento, delší, ti nechám v jeho plném rozsahu, aby ses probral a začal buď dělat něco hodnotného v rámci RP, nebo se věnoval seberozvoji v tom OOC světě.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024