Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zkrácení/zrušení permy od @sovietDog


Salazar

Hráč

3
23.8.2023 15:14, naposledy upraveno 23.8.2023 15:31 uživatelem Salazar

Dobrý den ,zdravím všechny čtoucí moji ubohou žádost o zrušení permabanu . Už to je asi 8 mesíců co mi byla perma udělena a to z důvodu porušení pravidla 21 . a pak pokus o podplacení Administrátora , nadávka se dá ještě snást ,třeba týdením banem ,ale podplacení? To byla ta největší hloupost kterou jsem mohl udělat .Navíc jsem danou situaci nemyslel vážně a i mé chování celkově .třeba ujíždění autem i přes to že auto nemělo kolo .Takže bych se rád Omluvit @SovietDog za své chování a že jsem to bral na lehkou váhu a měl z toho srandu ,pak taky příslušníkům PSA za mé nadávky ... Rád bych si zas někdy skimo zahrál a už vím jak bych se měl chovat jinak by mě čekalo zas tohle . I když tak dlouho jsem na skimu nehrál ,tak se vynasnažím aby má uroveň rp byla co nejlepší a také abych neporušoval pravidla .

žádost o zrušení /zkrácení permabanu 

28.8.2023 15:09

Bral jsi to na lehkou váhu a snažil se zkorumpovat člena AT. To je něco co nehodlám nikomu odpouštět. Vše co uděláš má své následky a tohle není výjimka. Hodlám tě pouštět do hry, sám sis to pokazil. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024