Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


SundejBoty666

Hráč

4
30.8.2023 21:06, naposledy upraveno 30.8.2023 21:14 uživatelem SundejBoty666

Zdravím 

Rád bych poprosil o unban případně o snížení trestu na 12h. Já si svou chybu opět uvědomuji, ale přísahám že jsem nevěděl o tom že na krádež auta potřebuji nějaké povolení 😀 pravidla jsem si četl xkrat a znám je spíš mi to v tu chvíli nějak extra nedocvaklo a já měl i důvod proč ho dané osobě ukrást, protože to byl bývalý zaměstnanec se kterým byli jen potíže 🤦‍♂️ měl to být jen takový blbý joke, rpil jsem až dokonce i nehodu kterou jsem ještě do toho měl a Ban na den bez velkého vysvětlování byl na světě 🙄

Já chápu že to má nějaké pravidla atd.. Jenže já opravdu v tu chvíli neměl moc tucha že musím na to mít povolení od admina což mě tedy nutí si o tom opět něco přečíst a nastudovat si jak to tedy je, nechci nad tím mavnout rukou jelikož mě skimo baví...

1.9.2023 02:32

Zdar,

 žádost o unban jsem četl už dřív, bohužel k pořádnýmu vyjádření jsem se dostal až teď, snad ses pořádně z banu poučil. Bohužel teď k unbanu již nepomůžu, jelikož už sis odpykal plnou délku banu. 

Přeju teda příjemné hraní, snad již bez trestu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024