Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Antoniooo

Hráč

4
30.8.2023 21:18

Dobrý den,

Chtěl bych zažádat o unban, byl jsem zabanovaný neprávem. S kamarádem jsme jezdily zásilky a občas mám fps drop nebo network connetion, protože Vodafone wifi není tak kvalitní. Když jsem měl fps drop tak kamarád to do mě naboural a nevěděl jsem jestli to mám RPit nebo ne. Myslel jsem že nemusím že jsem měl jen Fps drop a nechal jsem to být a do 3 minut jsem měl ban na 12hodin žádám tímto o unban a pochopení mích technických problémů 

Děkuji za čtení , Antoniooo.

30.8.2023 22:47

Ahoj, viděl jsem tu situaci na vlastní oči, teda spíš pád a to co se dělo potom. Spadl si z motorky a hned, bez jakéhokoliv RP, si utíkal zpátky k ní, nasedl a odjel. Pokud má někdo problémy s připojením, tak to jde na pohybu jeho postavy většinou vidět, ty ses pohyboval plynule a bez problémů.
Třeba se ti to v moment srážky opravdu seklo a křivdím ti, ale nemáš mi to jak dokázat, já ti zas úplně nemám jak dokázat, že ne. Rozhodl jsem se tedy pro kompromis, ban ti zkrátím na polovinu a tím to tady uzavřeme. 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024