Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Trestní rejstřík


SaviorCz25

Hráč

6
3.9.2023 12:11

Podatel: Pauli Vasil

Věc:  Žádost o vymazání trestního rejstříku

Odůvodnění:

Dobrý   den   vážený   soude. 

Dne 30.8.2023 jsem   byl   zatčen   policií   San   Andreas   za pokus o útěk, Řízení vozidla bez platného ŘP sk.B

Jsem osoba která se trestné činnosti velikým obloukem vyhýbá  přesto   se   stane,   že   se   s nějakou   trestní   činností setkám třeba vyšší rychlost je podle mě přestupek a né trestní činnost. Touto fourmou žádám o smazání trestního rejstříku. Důvodem chci uvést to že žádám o smazání je ten že chci nastoupit jako Zdravotnický lékař. Mám zkušenosti které by jsem velice rád uplatnil i v praxi. V našem městě je málo lékařů tím pádem by jsem rád posilnil tým ZZS. Veškeré dokumenty mám v pořádku od školy až po ŘP. Chci pomáhat lidem a zachraňovat životy. Děkuji za pochopení 

Vasil 

Vážený   soude   tímto   vás   chci   požádat   o   vymazání   mého   trestního   rejstříku.

Záměr: Smazání trestního rejstříku za účelem nástupu do ZZS

8.9.2023 11:25

Adresát: Pauli Vasil
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Adaamekk

300Kč včera v 15:54

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024