Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Požiadnie o UB / Skratenie banu


neznamy#12307

Smazaný účet

6
6.9.2023 20:41

Zdravim, chcel by som si požiadať o UB/Skratenie banu,


Dovod banu: Pravidlo čislo.21

vyjadrenie: no aby som sa k tomu vyjadril, a popsal celu akcu, tak bolo to teda takto,
prišlo zamnou PSAčko, ktore bolo strašne arogantne, a ja som trošku vybuchol, tak som začal pisať moc rychlo,
a nepride mi to ako spam, nespamoval som to iste slovo dookola, pisal som proste rychlo,
je to ako keby som pisal každe to slovo po odpovedi, no ja som to pisal rychlo,
pisem rychlo nom, takže mne to nepride ako spam, pride mi to ako normalne RP, predsa len IRL tiež takto rozpravam,
proste rychlo, rychlo pišem, takže asi tak.

 

Ospravednlenie: ak sa to počita za silny spam, tak to viac krat nebudem opakovať, a na tom rychlom pisani zapracujem,
a budem sa snažiť pisať pomalejsie, a zrozumiteľne.

 

označko: @Phobios

7.9.2023 06:28

Ahoj,

Tak zde přikládám důkaz toho čeho jsi se dopustil. Stejně jako jsem ti ho poslal do soukromých zpráv na discordu.

Neříkám, že takto nemůžeš mluvit ale ve hře toto co jsi předvedl můžeš krásně a v jednoduchosti napsat do jedné věty, né psát 4 jednoslovné věty.

Nadále k délce trestu, délka trestu byla určena tvojí arogancí jakou jsi přistupoval k napomenutí od jiného hráče na porušení tohoto pravidla společně s tvojí historii banu.

Žádost ti tímto zamítám, aspoň zkusíš zapracovat na pravidlech a nad ovládáním emocí.

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024