Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrácení (Nonrp injuries/nepovolený skip + historie)


BLock

Hráč

3
7.9.2023 11:24, naposledy upraveno 7.9.2023 11:26 uživatelem BLock

Dobrý den.

Dne 6.9.2023 jsem byl zabanován za Nonrp injuries, nepovolený skip, a historie. Ban byl udělen na 4dny.

Jsem si vědom toho co jsem udělal, taky nečekám ani unban, ale tak zkusit jsem to musel.

Omlouvám se za skipnutí RP, snad vím za jakou RP situaci jsem to dostal. Protože jsem byl v MG na benzínce a stál tam asi 30min, a nic ´zlého´ jsem nedělal. No a pak mi přišel ban. Abych se teda vyjádřil k té situaci, stala se menší nehoda kdy mě auto nabouralo do zádní části vozu(zádní nárazník) nebo aspon já jsem to tak viděl. Tak jsem zaerpil jenom pokud si dobře pamatuji /do trefil se o sloupek, pásy ho přidrželi, ano vím není to adekvátní RP, dám si na to pozor. Pak dojel k tomu hráčovi co mě naboural a vedle stal další hráč. Ten mi napsal do OOC že mě viděl že jsem se nějak sekl, ani já moc dobře neviděl jak mě naboural. Ani ten hráč co mě nabořil moc nerpil, tak jsme odjeli pryč. Nebral jsem to moc jako Skip RP, ale ted mi to už došlu. Tímhle se chci teda omluvit, hráčům co u daného RP byli, a i AT členům co měli tu práci, řešit report na mě :D.

K té historii, asi nemám co dodat. Sice tam historii mám, ale myslím si že za nic vážného, rpit chci pořádně a to že někdy dostanu ban za Nonrp Driving např. neberu jako něco extremně vážneho, ale snažím se vždy vyvarovat jakémukoliv porušení pravidel.

Předem děkuji za jakoukoliv odezvu, a hezký zbytek dne. :D

9.9.2023 21:41

Ahoj, rozhodla jsem se tvojí žádosti vyhovět. Příště tohle nedělej. Můžeš do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024