Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie trestu poprípade zrušenie banu | Dzardys


SilveR

Hráč

34
9.9.2023 18:15, naposledy upraveno 9.9.2023 18:17 uživatelem SilveR

Žiadosť o UNBAN

 [Po zmenšení trestu na dočasnú formu (200dní)]

Ahójte, chcel by som si zažiadať o skrátenie trestu poprípade o jeho zrušenie (Tomu dávam malú šancu ale tak skúsim 😅 ) Som si vedomí že mojich 200dní je možno adekvátnych k mojej histórii banov + to že som nerešpektoval rozhodnutie admina(Dzardysa) a choval som sa nevhodne ku nemu. 

Je mi jasné, že som sa choval nevhodne, každopádne mi to je ľúto, pretože som tu niečo sľuboval, a vlastne po pár dňoch som bol zase jak utrhnutý... Bohužiaľ toho ľutujem do teraz, že som zase sklamal komunitu a zase som sa iba zosmiešnil v očiach komunity, že neviem ani dodržať slovo, popravde, je mi to smiešne že som bol taký blbý... 

Chcel by som skrátiť trest pretože mi chýba hranie na servery a taktiež by som si rád zahral a vyplnil svoj čas a zase si oddýchol pri RPčku. Chcem sa vyhnúť porušovaniu pravidiel tak by som nerobil ani nejaké blbosti a už aby som nemusel písať žiadosti o unban. Popravde už som sa pri nich aj naučil nejakým štýlom gramatiku 😅. Za čo som rád. 

Chcem sa ospravedlniť komunite, že som bol v minulosti blbý a detský... Každopádne, vztupil som si do svedomia a začal som sa chovať prirovnane k svojmu veku. Je mi jasné že história sa vymazať nedá, a furt budú posmechy na moju osobu, ale počítam s tým, môžem si za to sám. 😅 Je mi ľúto ako som sa choval, a ak dostanem skrátenie na kratšiu dobu(napr. 30dní) alebo zrušenie banu tak budem si vážiť tuto šancu ako najviac sa dá. Poučení z trestu som až až. A už nechcem robiť blbosti. 

Snáď je žiadosť dostatočné dlhá, a výstižná, v skratke, je mi ľúto ako som sa v minulosti choval, chcem sa vám všetkým ospravedlniť, ale nejde to ani slovami opísať ako moc.. Budem rád ak mi dáte ešte šancu na nápravu mojeho starého ja.

 

Predom ďakujem za váš čas že ste si to prečítali, poprípade dali reakciu. 

S láskou SilveR. ❤️

@Dzardys

9.9.2023 19:21

Ahoj.

Těch žádostí, kde všeho lituješ a slibuješ nápravu a ponaučení už bylo opravdu přespříliš. Že toho lituješ, to je sice pěkné, ale na to jsi měl myslet v době, kdy jsi porušoval pravidla. Je mi líto, ale délku trestu měnit nebudu - měl by ses nad sebou zamyslet a začít jednat tak, abys pak nemusel řešit podobné žádosti.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024