Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vysvetlenie banu koblst Pakandza Zdravý rozum, Pravidlo 10. (3 dny)


koblst

Hráč

26
10.9.2023 14:32

Prajem pekný dobrý deň, dnes v hodine 14:25 mi bol udelený ban za zdravý rozum a pravidlo 10. Obávam sa, že si nevybavujem ani jedno porušené pravidlo a preto by som chcel vysvetlenie, je pravda že niesom najlepší v pravidlach a historia hovorí o sebe, ale snažím sa od poslednej permy nerobiť chu*oviny, aby to nedopadlo tak ako to dopadlo. 

Ďakujem vopred za odpoveď.

@Pakandza

 

11.9.2023 12:41

Ahoj, zastavoval jsi ujíždějící vozidlo s mottem na život a na smrt. Při takovém čelním nárazu musíš mít sakra velkou odvahu aby ses k tomu odvážil. Prostě zjednodušeně řečeno jsou takový akce o ničem a zastavovat takhle vozidlo rámováním, že auta lítají jak v kobře fakt nedává smysl. A to jsem vynechal úplně tvojí úroveň zranění, která byla velmi nízká. Kdyby vám při takových akcích byly ukládány trvalý následky, příště byste si to rozmysleli. Příště víc přemýšlet a hrát tak aby ostatní mohli pokračovat v normálním RP. Navíc při téhle akci dostala i druhá strana ban a to za pravidlo 15. Tady sám vidíš, že akce by se mohla odvíjet i jiným směrem než jen mým zásahem. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024