Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban/nesmyslny ban? - Phobios


NedamTi

Hráč

4
16.9.2023 14:26, naposledy upraveno 16.9.2023 14:27 uživatelem NedamTi

E: název forum mělo být: Unban - Phobios

 

dobrý odpoledne, dnes před pár minutami jsem dostal ban za NonRP Injuries. Zajímalo by mě za co jsem dostal přesněji ban.

 

Jestli to je to jak jsem naboural s tou audi A8 tak jsem to rpil náraz jsem pořádně ani neviděl koukal jsem se na nemocnici mg, rád bych doložil důkazy ale clipovaní mám jen nastaveno do 5 minut.

Nicméně jsem zarpil naražený dlaně. Na autě jsou 6 bodové pásy + jsem měl helmu.

Statusu jsem si poté vůbec nevšiml, všiml jsem si toho až jsem po 2 nehodě a na to jsem dostal ban.

 

 

 

 

Rád bych si ještě dnes zahrál, mám icly pár věcí co chci ještě dnes dořešit.

 

 

16.9.2023 14:33

Jj, čelně jsi do mě naboural, "zarpil" jsi do dočka, že sis narazil ruce o volant, pak sis pobrečel v OOC co těm lidem dneska je, že do tebe furt bouraj - nastoupil jsi do auta a opět jsi začal jezdit jak blázínek po Montgomery. no husti moc

16.9.2023 14:48

Ahoj,

Ban jsi obdržel skutečně za srážku s Audi.

Více méně vše zde ti shrnul Zchovy, já dodám že 6 bodové pásy a helma neznamená že se tvému tělu nic nestane, ano šesti bodové pásy tě udrží o dost lépe v sedačce než běžné. Ale při velkém nárazu taky něco ucítíš. Rozhodně by jsi poté nebyl v pořádku na to lítat po Red County jako Max Verstappen ve formuli 1.

Už jsi obdržel několik banu za nonrp injuries. Tudíž tvůj ban zůstane a zahraješ si opět po 12 hodinách. 

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~44