Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN žadost.


Tulen4762

Hráč

10
16.9.2023 16:08

Dobry den/odpoledne/večer nevím kde tuto žadost čtete ale dne 8.8 2022 ve 0:09 jsem dostal permanentní ban 

od koho? @SovietDog

 

za co?  Za nedostatečne RP INJ. 

 

vysvetlivky jak se to stalo?  jel jsem v aute v LV z LV sklad do LV OC  na křižovatce stalo další auto a ja  do neho narazil protože jsem si jej auta nevšiml. vše jsem si zaerpil a pak jsem si dal: /me cukly pasy  a hned na to začal sovietdog reagovat na to co jsem napsal nechal me to v klidu doerpit  pak si me odchytl a řešili jsme to vše. řekl že to musi probrat na T3 s dalšími adminami. šel jsem spat protože jsem byl unavení. Než jsem šel spat tak jsem se koukl na forum a videl jsem svuj ban naštval jsem se a začala jsem naražet na Sovidetdogovo rodinnu. (vím že když jste nervní že na to se nebere ohled) tímto všem bych jsem se chtel omluvit hlavne @SovietDog

omluva pro všechny: Omlouvam se všem kterym jsem znechutil nebo zničil RP nakym mim zpusobem kdyz jsem moc neznal pravidla je to 1,1rok od permabanu od te doby jsem se už posunul v mem RP chtel bych poslední šanci vím že nejsem nejhodnejši nebo takhle nebyl jsem nejhodnejší hrač ale vše bych chtel napravit reputaci atd. dejte mi prosím ješte jednu šanci a uvidiíte že jsem se zmenil :/. 

chybí mi SKIMO RP žadní server neni tak originalní jako je SKIMO chybí mi ta komunita a kvalitní RP s lidmi. prosím ješte jednu šanci :/.

 

 dekuji za zpetnou vazbu.

16.9.2023 16:27

Podle mě je blbost dostat ban za toto, takže bych mu unban udělil hezky sepsané hlava a pata.

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
16.9.2023 19:24


Tu máš moje poslední slova ke tvé poslední žádosti. Můj postoj k ní se vůbec nijak nezměnil. Šanci na to se polepšit jsi už dostal dost. Znovu a tentokrát ti opakují že ti unban neudělím. Žádost opět zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024