Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


neznamy#8380

Smazaný účet

7
18.9.2023 22:03

Zdravím. 4.7. Mi byl udělen permanentní ban za Powergaming. S kamarádama jsme se rozhodli udělat benzínku v Angel Pine. Přijeli jsme do Angel Pine, vystoupili jsme z auta najeli na benzínku a začali vykrádat. Po asi 5minutách vykrádáni jsme se rozhodli odejít. Nastoupili jsme do auta a kolem Nás projela PSA audi. Audi se po Nás nečekaně rozjela bez a my začali ujíždět. Po několika minutách ujíždění jsme najeli na ostrou zatáčku v kopci. PSA audi za náma z toho kopce spadla. Zajeli jsme k nim dolu a jak jsme se přiblížili k audi tak někdo od PSA začal střílet po Nás a zasáhl našeho člena. Bez inj statusu se Následně audi rozjela po trávniku i přesto že by měla podvozek úplně poškozenej. Rozjeli jsme se po PSA a po chvilce jsme se s PSA potkali já je zastřelil a vysekali jsme se. Já si řádně zaRPil status, sebral jsem kamarádovi glock a chtěl jsem utéct. Když jsem se rozeběhl tak mi spadla hra s tím že jsem dostal Permanentní ban za Powergaming. Ban mi byl udělen Adminem @Dzardys

18.9.2023 22:55

V žádosti nevidím žádnou tvou obhajobu, pouze poukazuješ na ostatní. Nicméně budu ctít banovou politiku a permaban ti zruším, prozatím k němu nevidím důvod. Pokud však budeš pokračovat v ilegálním RP tak, jako doposud, ten ban se ti může vrátit z kterékoliv strany.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024