Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu


xyzxd

Hráč

9
18.9.2023 22:38, naposledy upraveno 18.9.2023 22:41 uživatelem xyzxd

Dobrý večer,

chcel by som sebe a @vaneska poziadat o skratenie banu nevedeli sme že sa to trestá až takto banom že dostaneme navždy bany ja mam bohatú históriu ale vôbec som nevedel že sa niečo take trestá a už vobec že až tak...

Ak sa pozriete na logy tak sme to aj normálne erpili lebo vážne sme nevedeli že to je porušenie pravidiel kludne mi aj tuto postavu zmažte a začnem dajme tomu po 3 mesiacoch odznova keď nám skrátite bany... 

Proste fakt sme to erpili normálne že ta postava mala nejake problemy musela odísť dokonca tam bol aj VIP SKIN na 2 mesiace skoro a celú tu postavu som zmazal aj s VIP SKINOM a zaerpil proste tie problemy a kedže bola jediný človek čo som ic poznal tak som to dal práve jej.

Potom to pokračovalo tak že som si zrobil char a erpil ho a spoznali sme sa na benzínke a erpili ic vzťah... 

Už chápem že to bolo porušenie dosť závažných pravidiel ale už sa to opakovať nebude ja pravidlá poznám a ani v pravidlách som niečo take nedokázal nájsť ale už viem že to tam je vobec mi o tie veci nejde kludne si ten char cely zmažem len prosim skrátte mi ban nemám ani kamarátov okolo tej hry a vášho servera takže som sa nemal ani ským o tom poradiť a erpili sme to tak ako erpili...

Na celkový význam toho pravidla som prišiel až ked to začali písať na ic zzs discord servery a to tam rozoberali.

Ďakujem, prajem krásny zvyšok dňa. @SovietDog

19.9.2023 22:34

"prodal" jsi vozidlo jedné osobě a ta to přepsala tobě. Takže ve zkratce, přehazovaní majetku z jedné postavy na druhou je zakázáno. Ať už v tom nějaké RP je či nikoliv. Je to proti pravidlům. Bohužel budu muset žádost zamítnout.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024