Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu


xyzxd

Hráč

9
20.9.2023 15:58, naposledy upraveno 20.9.2023 16:00 uživatelem xyzxd

Dobrý deň, 👋🏽

uvedomujeme si čo sme urobili všetko vysvetlenie kolo toho máte v minulej mojej žiadosti a velmi by som si chcel znova zaerpiť o nejaké auto proste celkovo majetok mi nejde chcem si znova zaerpiť ZZS aj s @vaneska mrzi nas to urcite to znova uz neurobime kedze vieme ze sa to tresta a ako sa to tresta... Ak by nešlo dať unban tak aspoň skrátit čo ja viem ja 3 mesiace alebo aspoň mi prosim dajte vedieť kedy si možem o unban požiadať znova...

A určite by som si tam nepokupoval veci keď by som mal v pláne schválne porušovať pravidlá...

Vážne ma to porušenie pravidlá mrzí.

Inak nič proti tebe @SovietDog nemám už moje reakcie niesu ako niekedy a za tie predošlé sa ospravedlňujem napísal som ti to aj pod profil. 

Ďakujem prajem pekný deň a nech vám skoro zbehne tento týždeň a nech sa vam darí všetkým čo toto čítate. 💚☘️

21.9.2023 01:27

Zde už je ten problém že ten unban už není možný. Dal jsem ti dvě šance a tohle už bylo přes čáru. Třetí šanci ti už prostě nedám. Takže bohužel ale zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024